Foto: Red Bull

“Red Bull” fabrikā Miltonkeinā šodien risinājās komandas jaunā modeļa RB9 prezentācija.

“Red Bull” komanda 2013.gadu uzsāks kā esošie čempioni un mēģinās aizstāvēt savu godu pirms 2014.gada sezonas, kad spēkā stāsies jaunie tehniskie noteikumi. Ņemot vērā, ka preses pārstāvjiem Mintonkeinā tika aizliegts fotografēt (ar draudiem noņemt foto kameras), ir skaidrs, ka “Red Bull” prezentācijā izlikuši kaujas gatavu modeli ar jaunākajiem uzlabojumiem, kas jau otrdien tiks izmēģināti Heresas trasē. Tikmēr komandas izplatītie foto ir uzņemti aptumšotā telpā, kas neļauj saskatīt detaļas.

Jaunais modeli ieguvis violetu nokrāsu par godu titulsponsoram “Infiniti”, kas šogad palielinājis savu atbalstu komandai un šis vārds figurēs arī oficiālajā komandas nosaukumā – “Infiniti Red Bull”. Jāpiebilst, ka “Infiniti” ir arī “Renault” piegādātā dzinēja oficiālais komerciālais nosaukums.

Kā redzams pirmajās fotogrāfijās, RB9 modelis ir saglabājis lauzto degunu, lai nodrošinātu maksimāli lielu gaisa plūsmu zem mašīnas. Tomēr komanda ir izmantojusi pavisam nelielu kosmētisko paneli, lai lūzumu padarītu mazāk izteiktu. Kā atzina komandas tehniskais direktors Adrians Ņūvejs, tad lielāks kosmētiskais panelis smaguma centru pārāk daudz pārnestu uz priekšējo daļu. Tāpat komanda palikusi uzticīga ‘push-rod’ jeb stūmējstieņa priekšējās balstiekārtas risinājumam.

Komandas tehniskais direktors Adrians Ņūvijs atzina, ka būs aizviens grūtāk un grūtāk atrast lielus uzlabojumus, jo tehniskie noteikumi nav mainījušies.

“Mums ir saglabāta stabilitāte pilotu sastāvā jau piekto gadu no vietas,” prezentācijā skaidroja komandas boss Kristians Horners. “Tāpat mums ir stabilitāte un pēctecība arī visās tehniskajās jomās. Mūsu vienīgais uzdevums un mērķis šogad ir atkal atvest uz balvu galeriju Miltonkeinā abus čempiona titula kausus.”

1 KOMENTĀRS

 1. Tikai divi komentāri,bet Arcani jau 4-i mīnusi-vienreiz var minēt kurš ir tas klauns.
  Ja par tēmu tad auto visnotaļ labs sanācis-viens pats Njuijs vien ko vērts!
  Cerams,ka arī atbilstoši ripos tādejādi turpinot iesākto tradīciju “abi tituli Infiniti RB”.
  Kas attiecas uz pilotu sastāvu tad par Sebu nav ko teikt,viss savās vietās.Marks? Personīgi es viņu pret Massu samainītu….tāds,sevī iemīlējies neatkarību alkstošs, āmurs RB nes tikai problēmas!

   • Marekam nepareizi domaat. par ko man briidinaajumu? neko necenzeetu vai aiskaroshu es nepateicu. tikai to kaa buuju dziivajaa.

   • Ā, tagad man skaidrs…:D Klau mož vēlies momentāli iedot visiem tiem pa muti, kas Tev te mīnusus liek?? Hmm? 🙂

   • te nav visi tie. lielaako dalju miinusus man ,un citiem vaacu pilotu liidzjuteejiem, saliek Delfu plaanpraatinjsh. jo slapinaashana saakas vienlaiciigi gan sheit, gan tur. taa ka man dzilji vienalga tie miinusi. 🙂

    nevienam pa muti nesoliiju. tas ir aprobezhoti to dariit internetaa. es tik pateicu kas notiktu, ja shitaads Devils mani nosauktu par klaunu reaalaa videe, 10m ataalumaa. taalaak par 10m es nemaz pakalj neskrietu.

   • Tāpat kā ‘nesmēķējam 10 m no ieejas’, tāpat ieturam 10 m distanci no Arcani k-ga. Tad problēmu nebūs 😀 😀 😀

   • Aldi – vismaz es īsti nesapratu, kuram no šiem kungiem Tu šo brīdinājumu velti? Man jau gribās domāt, ka Arcani… Varbūt arī pat abi..:)

   • Varbūt Aldi ir vērts apsvērt to, ka arī vērtējumu patīk/nepatīk var izteikt tikai tad, ja esi ielogojies. Tas apgrūtinās multiviedokļa izteikšanu, jo arī multiviedoklis patīk/neptīk ir provokācija.

  • “Pa lielam” tās formulu prezentācijas arī ir tikai ķeksītim – “re, mums arī mašīna jau gatava”.
   Nu, ja nu vienīgi vēl jauno krāsojumu parādīt.
   Un lai ar sponsoriem neformāli ietusētu.
   Bet citādi tak, protams, priekš kam konkurentiem rādīt trumpas pirms pirmās partijas Austrālijā? 😉