Foto: Red Bull/Getty

“Red Bull” īpašnieks Dītrihs Matešitcs ir pilnīgi drošs, ka Markam Vēberam būs dotas tādas pašas iespējas cīnīties par uzvarām un titlulu, kā Sebastianam Fetelam.

“F1LV

Vēl pirms Jaungada “Red Bull Motorsport” boss Helmuts Marko izteicās, ka Vēberam ir problēmas tikt galā ar psiholoģisko slogu laikā, kad notiek cīņa par titulu. Tostarp Vēbers atbildēja, ka grūti ir cīnīties par tiulu, ja viņu neatbalsta paša komanda. Intervijā avīzei “Gazzetta dello Sport” Dītrihs Matešitcs uzstāja, ka Vēberam tiks dotas vienlīdzīgas iespējas ar Fetelu.

“Esmu pilnībā pārliecināts un drošs, ka tieši tā arī būs,” paziņoja Matešitcs. “Marks ir vienlaicīgi spēcīga un harizmātiska personība, kā arī izcils sacīkšu pilots. Bez šaubām sāncensība sākas komandas iekšienē – apstākļi ir smagi, bet tie ir draudzīgi un tieši tā tam arī ir jābūt.”

1 KOMENTĀRS

 1. nu, stingri nemot, ir bijis viensotrs gadiijums, kad ir tapis nolemts pedeejos/krutaakos upgreidu komplektus, kas pieetami vienaa egzemplaaraa, dot VET un nevis WEB, bet no otras puses – kas tur ir ceelonis un kas sekas, to ne man spriest..

  • Runāsim tak konkrēti: Bija viens(!) gadījums Britu GP 2010, kad Vēberam paspruka slavenais teiciens.
   Jā! Uzlika jauno antispārnu tikai Fetelam. Jā, noņēma no Vēbera formulas, un uzlika, jo Fetels savējo bija sabeidzis.
   Vsp jau nesmuki! Taču, ja paskatās plašāk…
   Fetelam tobrīd bija vairāk punktu kopvērtējumā (115:103); Vēbers iepriekšējā sacensībā bija uzrīkojis nejēdzīgus gaisa akrobātikas paraugdemonstrējumus; Līdz tam Fetels bija finišējis augstākās vietās (izņēmumi: Austrālija (bremžu problēmas), Turcija (muļķīga avārija), Monako un Spānija (kur Fetels bija attiecīgi 2. un 3.)). Pārējos gadījumos Vēbers tikai Malaizijā bija 2. pārējās reizes bija 5.-9.
   Loģiski, ka Fetels, kā stabilākais un kopvērtējumā augstākesošais saņēmo to spārnu.
   Un nešaubos, ka, ja buļļiem būtu pa rokai vēl viens jaunais spārns, tad Vēberam nenāktos šādi izpausties.
   Un, starp citu, tajā sacensībā Fetelam tas spārns tā arī ne pārāk palīdzēja 😉

 2. da visi komandu bosi u.c. runas/varas-vīri šitik pareizi runā – ko tad viņam vajadzēja teikt? – zini Mark, tu būsi otrais un mēs tev visu atņemsim ja Sebam vajadzēs. Kā tad šādi var motivēt jebkuru pilotu jebkurā komandā ???