Komandas biedriem on-board TV kameras krāsa ir atšķirīga – sarkana un dzeltena.

Ņemot vērā, ka vairāki piloti pamainījuši savu ķiveru krāsojumu uz 2013.gada sezonu un vizuāli būs ļoti grūti atšķirami no komandas biedriem (piemēram Niko Rosbergs un Luiss Hamiltons), vieglākais veids kā neapjukt ir iegaumēt on-board TV kameras krāsu.

Noteikumos stāv rakstīts, ka komandām mašīnā ir jāsagatavo kopā piecas vietas, kur var tikt piestirpinātas TV kameras, tomēr ne vienmēr visas šīs vietas tiek izmantotas, izņemt kameru, kas atrodas virs gaisa savācēja (aiz pilota galvas) – šī on-board TV kamera ir obligāta visiem pilotiem un tā katram no komandas biedriem tiek krāsota atšķirīgā (sarkanā un dzeltenā) krāsā.

Sarkana Bull
Sarkana: Sebastians Fetels
Dzeltena: Marks Vēbers

Ferrari
Sarkana: Fernando Alonso
Dzeltena: Felipe Masa

McLaren
Sarkana: Džensons Batons
Dzeltena: Serhios Peress

Lotus
Sarkana: Kimi Räikkönen
Dzeltena: Romain Grosjean

Mercedes
Sarkana: Niko Rosbergs
Dzeltena: Luiss Hamiltons

Sauber
Sarkana: Niko Hulkenbergs
Dzeltena: Estebans Gutjeress

Force India
Sarkana: Pols di Resta
Dzeltena: ???

Williams
Sarkana: Pastors Maldonādo
Dzeltena: Valteri Botass

Toro Rosso
Sarkana: Žans Ēriks Verņē
Dzeltena: Daniels Rikjardo

Caterham
Sarkana: Šarls Piks
Dzeltena: Gido van der Garde

Marussia
Sarkana: Luišs Racia
Dzeltena: Makss Čiltons

1 KOMENTĀRS

      • “iznjemot hamiltonu” taapeec, ka vinjsh reaali buus Mercedes komandas Nr1. jau no pirmaas saciikstes. Rosbergs ir ok pilots, tomeer Luiss ir daudz talantiigaaks. ko arii naakamajaa sezonaa pieraadiis un atnjems Britnijam to sarkano kameru.

      • Ne vienmēr komandas līderim ir sarkanā kamera. Atcerēsimies kaut vai frici septiņkārtējo, kurš pat smagi kāšot Niko, pieprasīja sev nepāra skaitli uz formulas un sarkano kameru, ko protams viņam arī piešķīra.
        Kas attiecas uz Hamiltona un Rosberga dueli, nav šaubu, ka Hamiltons ir ļoti ātrs, tomēr nevajag domāt, ka niko ir kāds vakarējais. Viņš vienmēr ir bijis ļoti ātrs un nedomāju, ka hamim ar viņu ies vieglāk kā ar Rosbergu. Domāju, ka Niko ir visnenovērtētākais top komandu pilots.