Foto: Williams

Šogad jauno F1 pilotu testi notiks Silverstonas trasē jūlijā.

“F1LV

Pērn komandas nespēja vienoties par vienu testu norises laiku un tie tika sadalīti trīs daļās, kur dažādas komandas, dažādos sezonas laikos jaunos pilotus testēja SIlverstonā, Maņikūrā un Abu Dabi.

Vācu “Auto Motor und Sport” ziņo, ka komandas tomēr ir nolēmušas par vienotiem testiem 2013.gadā un tie notiks Silverstonas trasē jūlijā, nevis kā vēl iepriekšējos gados sezonas izskaņā Abu Dabi trasē.

Trīs dienu testi Silverstonā notiks no 17. līdz 19.jūlijam, kas ir trīs nedēļu pārtraukumā starp Vācijas un Ungārijas GP.

Komandas sezonas vidū nenoliedzami šos testus var izmantot ne tikai jauno pilotu attīstībai, bet arī risināt savas tehniskās problēmas un attīstīt esošo modeli. Tomēr jaunajiem pilotiem sezonas vidus nav ideāla laiks, jo sezonas izskaņā viņi var koncentrēties tieši un un tikai šiem testiem, turklāt tobrīd daudziem nav līgumu un šos testus var izmantot, lai uzlabotu savas iespējas pie tādiem tikt. Tāpat nevar aizmirst, ka Silverstonā pietiekami bieži līst lietus pat vasaras sezonā.