Foto: Red Bull/Getty ImagesTaizemes sporta jomas vadītāji šonedēļ apstiprinājuši, kur atradīsies un kāda izskatīsies jaunā Bangkokas ielu sacīkšu trase.

Bangkokā pirmo reizi F1 posms plānots jau 2015. gadā un pēdējos mēnešos pieejamā informācija apstiprina, ka Taizemes plāni jāuztver nopietni.

“F1LV

Ceturtdien uz kopīgu apspriedi sanāca Taizemes sporta autoritātes un nolēma apstiprināt plānu par 5.995 km garas F1 trases izveidi Bankgokas pilsētā. Trase atradīsies pilsētas centrā un vedīs garām daudziem populārākajiem tūrisma objektiem, tostarp Lielās pils kompleksam, Vataruna templim un Uzvaras piemineklim. Foto: pitpass.com

Taizeme jau vairākus gadus cenšas īstenot mērķi par savu F1 posmu un šo plānu finansiāli gatava atbalstīt kompānija “Red Bull”. Bangkokas posms notiks nakts apstākļos, ar mākslīgo apgaismojumu. Tāpat ir diezgan droši, ka tam būs milzīga interese no vietējo skatītāju puses, par ko liecina Marka Vēbera paraugdemonstrējumi 2010. gadā, ko noskatīties ieradās 100 tūkstoši līdzjutēju.

Taizemē iepriekš nekad nav noticis F1 posms, taču čempionātā ir startējis viens šīs valsts pārstāvis, Princis Bira, kurš piecdesmito gadu sākumā aizvadīja 19 sacīkstes.

1 KOMENTĀRS