Foto: Daimler“Mercedes” komanda ir gatava piedāvāt Robertam Kubicam testu braucienus, ja vien tas palīdzētu poļu autosportistam atgriezties F1.

Kubica nesen aizvadīja testus “Mercedes” F1 simulatorā un tagad komanda atzīst, ka ir gatava dot iespēju viņam veikt īstus testus.

“F1LV

“Ja vien ir kāda iespēja dabūt viņu DTM vai atpakaļ F1 čempionātā, mēs labprāt to darītu,” televīzijas kanālam BBC izteicies “Mercedes” komandas līdzīpašnieks Toto Vulfs. “Jebkura komanda gribētu, lai tās sastāvā brauc Roberts Kubica. Es pazīstu viņu jau desmit gadus, taču viņam pašam jāizdomā, kā viņš vēlas mums palīdzēt. Šobrīd viņa galvenā uzmanība tiek veltīta rallijam.”

“Mercedes” visai noteikti varētu piedāvāt Kubicam vietu DTM, tomēr pats sportists šādu ceļu iet nevēlas un atzīst, ka vienīgais čempionāts, kurā viņš gatavs atgriezties uz pilnu sezonu, ir F1.

“Šobrīd mana prioritāte ir kļūt tik veselam, cik tas iespējams,” intervijā “autosport.com” stāsta Kubica. “Šobrīd nevaru atgriezties formulās, taču šobrīd es arī nedomāju startēt ar salonmašīnām. Manuprāt, DTM ir viens no augstākā līmeņa čempionātiem pasaulē un tāpat arī braucēji, kas tur startē. Ir vismaz desmit, kas spējīgi uzvarēt un tas ir ļoti augsts līmenis.”

Kubica turpina: “Nav tā, ka es nenovērtētu DTM mašīnas, GT vai jebkuras citas. Vienkārši, ja esmu ieņēmis kaut ko galvā, daru visu, lai to sasniegtu. Tas man ir labākais iespējamais dzīves ceļš. Varbūt kādreiz es braukšu DTM vai GT čempionātos, taču tas notiks, kad jutīšu, ka tam pienācis īstais laiks. Šobrīd joprojām esmu jauns, joprojām autosportā kaut ko varu sasniegt un centīšos izdarīt pēc iespējas vairāk.”