Foto: Aldis Putniņš

“Ferrari” komanda ir paziņojusi, ka Felipes Masas avāriju Monako GP laikā izraisīja problēma balstiekārtas sistēmā.

“F1LV

Masa Monako GP 29.aplī avarēja ‘Sainte Devote’ līkumā. Vispirms “Ferrari” ar kreiso pusi ietriecās barjerās, bet pēc tam sekoja otrais trieciens jau pieminētajā līkumā. Brazīlietis nonāca slimnīcā, lai veiktu pārbaudes, taču tika atlaists mājās jau tajā pašā vakarā.

Lai gan incidents izskatījās identisks ar to, kas notika sestdienas trešajā treniņā, kur Masa pieļāva pilotēšanas kļūdu, “Ferrari” paziņoja, ka sacīkstē avāriju izraisījusi mehāniska problēma balstiekārtas sistēmā.

“Mūsu izmeklēšana pierādīja, ka avāriju ir izraisījusi tehniska problēma – priekšējā balstiekārtā ir lūzis viens no elementiem,” skaidroja tehniskais direktors Pats Fraijs. “Esam pabeiguši izmeklēšanu šajā incidentā un tiks pieņemti attiecīgi lēmumi, lai tas vairs neatkārtotos.”

“Labākās ziņas pēc Monako GP ir tās, ka ar Felipi viss ir kārtībā,” paziņoja komandas boss Stefano Domenikalli. “Divas nopietnas avārijas 24 stundu laikā un par laimi viņš tika cauri sveikā ar nelielām sāpēm kakla muskuļos. Par laimi nopietnāku traumu nav.”

1 KOMENTĀRS

  1. Loģiski! Neies jau Ferrari teikt, ka komandā darbojas kadrs ar traumatisku sindromu, kurš jau ceturto sezonu nespēj pabraukt, jo nemitīgi baidās no lidojošām atsperēm. Bet tagad iedzīvojies vēl Saint Devote fobijā…