Foto: Aldis Putniņš

Sebastianam Fetelam nav plānu palikt Formulā 1 uz ilgiem laikiem un vācietis varētu to pamest jau tuvāko piecu gadu laikā vai arī pievienoties citai komandai.

“F1LV

Šogad Fetels cīnās par savu ceturto čempiona titulu pēc kārtas un šobrīd kopvērtējumā ir līderis – ar 21 punktu priekšā Kimi Raikonenam. Ja Fetelam izdosies arī šogad kļūt par čempionu, viņš kļūs par ceturto pilotu F1 vēsturē, kuram ir četri tituli un tikai trešo, kuram ir izdevies virsotnē noturēties četrus gadus pēc kārtas. Pēc tam Fetelam atliek pārspēt Huana Manuela Fanhio piecus un Mihaela Šūmahera septiņus titulus.

Taču pagaidām nav skaidrs, vai Fetels vēlēsies palikt F1 tik ilgi un vai viņš turpinās startēt “Red Bull” komandā, kuras sastāvā guvis visus savus panākumus, izņemot pašu pirmo uzvaru.

“Iespējams es pēc pieciem gadiem vairs nebūšu Formulā, jo būšu jau piekusis no tā visa,” Fetels atzina vācu Motorsport-Total. “Varbūt pēc pieciem gadiem es jau būšu citā komandā, jo jutīšu vajadzību pēc pārmaiņām un jauna izaicinājuma. Gadu gaitā visi attīstās un mainās arī prioritātes.”

“Taču šobrīd es jūts ļoti komfortabli un nevaru iedomāties pievienošanos citai komandai,” nekavējoties piebilda Fetels. “Mašīna ir ātra un komanda ir lieliska. Šobrīd es neredzu iemeslu aiziešanai, taču tas nenozīmē, ka es palikšu uz visiem laikiem.”