Foto: Aldis Putniņš

Niko Rosbergs uzskata, ka “Mercedes” komanda Vācijas GP posmam gatavojas no favorīta pozīcijām, tostarp Luiss Hamiltons nepiekrīt komandas biedram.

“F1LV

Pēc Lielbritānijas GP “Mercedes” komanda ir otrajā vietā Konstruktoru kausā un kopā šajā sezonā jau izcīnījusi piecas pirmās starta pozīcijas astoņos posmos, kā arī guvusi divas uzvaras – abas Niko Rosberga kontā. Nevar aizmirst, ka “Red Bull” kontā ir trīs uzvaras, bet vēl divas “Ferrari” komandai, kamēr viena ir “Lotus”.

“Lēnām, bet droši, mēs nokļūstam favorītu lomā un tas ir fantastiski,” paziņoja Rosbergs pirms sava māju posma. “Iepriekšējie trīs gadi mums bija ļoti sarežģīti, taču mēs daudz iemācījāmies. Tagad viss nostājies savās vietās, mums ir spēcīga komanda ar pareizajiem darbiniekiem savās vietās. Viņiem ir izdevies uzbūvēt izcilu mašīnu. Iepriekš mūsu vājā vieta bija attīstības temps sezonas gaitā, taču šogad pagaidām arī ar to viss ir kārtībā.”

Tostarp Rosberga komandas biedrs Luiss Hamiltons uzskata, ka “Mercedes” vēl nevar būt pilnvērtīgs pretinieks “Red Bull” komandai pat neskatoties uz lielisko tempu sacīkstes sākumā Silverstonā pirms britu pilotam uzsprāga riepa.

“Es nedomāju, ka mēs esam favorīti,” paziņoja Hamiltons. “”Red Bull” joprojām ir favorīti – viņi ir čempionāta vadībā. Mēs progresējam un piezogamies tuvāk.”