Foto: Aldis Putniņš

Formula 1 boss Bernijs Eklstons ir apstiprinājis, ka Vācijas tiesību sargājošās iestādes ir izvirzījušas viņam apsūdzības.

Lieta saistīta ar bijušā baņķiera Gerharda Gribovska atzīšanos kukuļņemšanā un runas par iespējamo apsūdzību izvirzīšanu arī Eklstonam cirkulēja jau vairākus mēnešus.

“Es runāju ar saviem advokātiem un viņi apliecināja, ka ir saņēmuši apsūdzības rakstu,” Eklstons paziņoja “Financial Times”. “Šobrīd tas tiek tulkots uz angļu valodu. Tā būs interesanta tiesas prāva. Žēl, ka tā ir noticis.”

Eklstons arī apstiprināja, ka viņš nav piedāvājis iespēju atrisināt situāciju ar finansiālu kompensāciju un tās esot tikai baumas. Tagad F1 komandas un FIA gaidīs jaunākās ziņas no F1 īpašniekiem CVC par Eklstona pozīciju un iespējamo atstādināšanu.

Jāatgādina, ka tiesas process saistīts ar $44 miljonu lielu maksājumu, ko saņēma Gribovskis esot “Bayern Landesbank” amatā. Tas notika pirms CVC iegādājās Formula 1 čempionātu. Eklstons ir paziņojis, ka šī nauda tikusi maksāta, jo baņķietis to izspiedis no viņa – F1 boss vienmēr noliedza, ka tas ir bijis kā kukulis.

1 KOMENTĀRS

 1. bernija darbadevēju pressrelīze:

  Date: Wednesday 17 July 2013
  Title: Formula One Group Press Release

  Formula One Group Press Release

  The Board of Formula One Group* notes the following developments in Munich:

  Mr Ecclestone, CEO of Formula One Group has now received a bill of indictment, in English, from the Munich Regional Court.

  Mr Ecclestone has 6 weeks to provide a response to this bill of indictment, prior to a decision being made by the Court on opening proceedings.

  The Board will continue to monitor developments in this situation accordingly.

  * Delta Topco Limited
  ENDS

  Nerodas iespaids, ka ‘darba uzteikums ar ierakstu darba grāmatiņā’ būtu ‘uz dienaskārtības’..