Attēls: Ekrānšāviņš

‘Rush’ mānija pamazām pieņemas spēkā.

“F1LV

Rona Hovarda filmas, par kuru sīkāku informāciju un iepriekšējos tīzerus var atrast ŠEIT, slēgtie seansi izmeklētai publikai jau notikuši ASV, kā arī Vācijā pirms posma Nirburgringā. Oficiāli nekāda informācija par filmu pēc šiem seansiem netiek izplatīta, tomēr neoficiālās aprindās F1 žurnālisti to jau ir nodēvējuši par visu laiku labāku autosacīkšu filmu. Skaļi vārdi. Gaidīsim un vērtēsim paši – septembrī plānotas pirmizrādes ASV un Eiropā. Tikmēr Jūsu uzmanībai kārtējais vēl neredzētais tīzeris.

1 KOMENTĀRS

 1. Let’s wait and see…(c)

  Incanti, ka nupatās BBC bez kāda acīmredzama iemesla arī parādīja savu dokumentāriju par ’76 gada sezonas tēmu.

  Intervēti tapa senjors Audetto (sarkanās skudērijas operāciju boss tolaik), misters Koldwells (maku līdzīga ranga darbonis tad pat), misters Vindzors, tolaik aktīvs F1 ‘žurnālistikā’, nu un protams, herr Rat. Bija interesanti, jo sevišķi atpazīt, ka daudzas bildes no savulaik līdz izjukšanai nolasītās grāmatiņas par Hantu (Against All Odds) vairums bilžu laikam jau bijušas no tolaiku ‘kinohronikām’.

  Methinks, ka šis BBC documentary arī varētu būt daļa no jaunā Hilvidas mūvja ‘raskrutkas’..

   • ir ierakstīts ‘kabeļtelevīzijas’ kastē, bet dievamžēl nav īsti iespējams viņu izmānīt ārā mūvja faila formātā 🙁

    te ir links uz BBC progmāras lappusi – http://www.bbc.co.uk/programmes/b0377tb1

    ja var atrast atvērtu interneta proksi, kas ‘iedod’ salinieku IP adresi, tad až HD kvalitātē vēl var noskatīt iekš bību iplayer.

    bet gan jau ka jūtrubā arī būs, agrāk vai vēlāk. “Hunt vs Lauda: F1’s Greatest Racing Rivals”

 2. viena lieta, ar ko britu dokumentārijs neiepriecināja, bija tas, ka pilnīgi nepieminēts palika 4. strīdīgais tās sezonas moments priekš McLaren – jezga ap eļļas radiatora/-u novietojumu.

  italjāniešu “olīveļļas un maigu mājienu” politiskais stils man galīgi netīk, bet šī liste arī vedina domāt, ka arī nordiskie anglosakši nav ideāli:

  1. britu GP apšaubāma uzvara
  2. augstāka oktānskaitļa kurināmā izmantošana, nekā noteikumi ļauj (Ok, šo var drusku norakstīt uz Itālijas vietējo soģu urrāpatriotismu, plus gallu (FISA) bezrūpību ‘procedūru ievērošanas’ sakarā)
  3. (vēlāk gan reversēts) Spānijas GP DQ dēļ pārsniegta kāra platuma atļautā maximuma
  4. sāga ap eļļas radiatoru novietojumu, kuras dēļ arī kkādi punkti gāja secen