Foto: Red Bull/Getty

“Toro Rosso” boss Francs Tosts ir nosaucis Antonio Fēliksu da Koštu, kā reālāko kandidātu uz vietu komandā, savukārt Danielam Hunkadeljam ir iespējama nākotne “Williams” komandā.

“F1LV

Gadījumā, ja Daniels Rikjardo dosies uz “Red Bull” un atbrīvos vietu “Toro Rosso” vienībā, tad galvenais kandidāts uz to portugālis Fēlikss da Košta, kurš tādejādi kļūtu par Žana Ērika Verņē komandas biedru, apstiprināja Tosts. Šobrīd 21 gadu jaunais Da Košta startē Formula Renault 3.5 čempionātā, kur ieņem piekto vietu.

Foto: F3 EuroseriesTostarp spānis Hunkadelja šobrīd ir DTM pilots un startē zem “Williams” jaunā dzinēju partnera “Mercedes” karoga. Otra saistība ir caur Kazahstānas investīciju kompāniju “TAK Group”, kura šobrīd atbalsta spāņu pilotu un sponsorē arī “Williams” komandu, popularizējot valsts galvaspilsētu Astanu. 22 gadus jaunais spānis “Williams” sastāvā piedalījās jauno braucēju testos Silverstonā un viņš varētu kļūt par nākamo Grūvas komandas jauno pilotu, ejot līdzīgu attīstības ceļu kā iepriekš Valteri Botass. Tātad Hunkadelju sagaida dalība piektdienas treniņos, testos ziemā un darbs simulatora, taču pats pilots intervijā spāņu presei solīja pārsteigumus jau uz 2014.gada sezonu.

1 KOMENTĀRS

 1. nu šis viss atkarīgs no tā ko RB izvēlas Wēbera vietā, tad arī sāksies visas ķēdītes reakcija gan sakarā ar ToroRosso gan visiem pārējiem t.i. Lotus, Williams utt. Viens ir skaidrs – Vecajā Pasaulē naudas NAV, tāpēc nebūtu brīnums ja Williams nomaina Valteri ar Daniēli un Kazahu rubļiem, tikpat labi Maldonādo var tapt nozvejots no Lotus ja Kimi aiziet utt utjpr, nav ko zīlēt, gan jau DRĪZ zināsim

 2. Mana prognoze pilotiem 2014. Varbūt dažas kļūdas, protams.

  RedBull : Vettels, Alonso
  Mercedes : Hamiltons, Rosbergs
  Lotus : Maldonādo, Grožāns
  Ferrari : Raikonens, Rikiardo
  ForceIndia : DiResta, Zutils
  McLaren : Batons, Perec
  ToroRosso : Verns, DaKošta
  Williams : Botas, Džunkadella
  Sauber ja tāds būs : Hulkenbergs, Bianki
  Caterham : Kovolainens, Pics
  Marussia : Naudasmaiss1, Naudasmaiss2 : piem. VanDerGarde, Čiltons.
  PROTAMS VAR BŪT CITĀDĀK

 3. protams ka var tā būt, DiResta var būt Ferrari, Sauber var vispār nebūt, Hulkenbergs var būt Lotus,… viss kas var būt. kā jau iepriekš minēju – tā ir tikai MANA prognoze un tā kā neesmu nekāds Nostradamus, tad protams nevaru apgalvot ka tā ir DIKTI pareizā prognoze.

 4. Agri pasaki kaadas rikiardo var buut saistiibas ar ferrari ja vinsh ir saistiits ar red bull jaunieshu akademiju.Sauber pastavees.viss ko te runaa tas baumas limenis. sporta zinjas bija teikts ka sauber vieniba tiks nopirkta,tikai putinam jauzliek paraksts. pirkshanas summa tiek leest ap 400 mlj $.ja nemaldos krievi liks velvienu savu pilotu sauber vienibaa.un hulkenbergs nav ta izvele lotusiem.bet driizaak moldanado,kas aiz sevis tur vagona lielu naftas kompaniju.pastav iespeeja ka felipe tiks nomainiits ar raikkonenu vai hulkenbergu,vel ir iespeeja bjianki,bet tad to maniis