Vakar Londonā notika filmas “Rush” pirmizrāde.

Kopā ar filmas vadošajiem cilvēkiem, ieskaitot režisoru Ronu Hovardu, uz pirmizrādi tika uzaicināti Formula 1 sabiedrības cilvēki, komandu vadītāji un britu žurnālisti, kā arī slavenības. Interesanti, ka “Red Bull” boss Kristians Horners skatījās “Rush” laikā, kamēr viņa komanda TV tiešraidē apstiprināja Danielu Rikjardo.

Pirmā reakcija no žurnālistu puses ir mērena eiforija. Lai arī daži atzīmē sīkas neatbilstības reālitātei, tomēr nevar aizmirst, ka kino formāts prasa upurus – divās stundās plūstoši ir jāizstāsta sezonas ritējums. Vēl visi uzsver abu aktieru māku iejusties personāžos un jo īpaši Daniela Brula spēju tik reāli tēlot Nikiju Laudu. Šeit gan jāatzīmē, ka Brulam bija iespēja ilgi runāt un konsultēties ar savu personāžu dzīvē, kamēr Kriss Hemsvorts vadījās no nostāstiem un dokumentālām filmām. Aizkulisēs runā, ka Brula aktierspēlē ir pelnījusi vismaz nomināciju Oskara balvai.

Piedāvāju vēl vairākus interesantus video, kas nākuši klajā pēdējās dienās pirms pirmizrādes – kā aktieri apgūst autosporta gudrības un gatavojas savām lomām.

Laudas un Hanta strīds

Kriss Hemsvorts

1 KOMENTĀRS