“Ferrari” komanda ir paziņojusi, ka Felipe Masa netiks sodīts par nepakļaušanos komandas pavēlēm Japānas GP sacīkstes laikā.

“F1LV

Astotajā aplī aiz Felipes Masas brauca Fernando Alonso un brazīlieša galvenais inženieris Masam pa radio ziņoja: “Multifunction strategy A. Multifunction strategy A. Now please!“. Pēc sacīkstes pats Masa atzinās, ka tā bijusi komandas pavēle, tomēr viņš nav vēlējies upurēt savu vietu, lai gan abi piloti tā rezultātā zaudēja pozīciju Niko Hilkenbergam uz boksu apmeklējuma rēķina.

“Tā bija instrukcija,” paziņoja Masa. “Es nekad neesmu bijis priecīgs par šādām instrukcijām.”

Fernando Alonso apdzina komandas biedru godīgā cīņā 20.aplī un vēlāk arī pats spānis paziņoja, ka nesaskata problēmu faktā, ka Masa nav paklausījis pavēlei, jo tas neietekmēja paša Alonso pozīciju finišā. Spānis finišā bija ceturtajā vietā, kamēr Masa palika desmitais pēc tam, kad brazīlietis boksos pārsniedza ātrumu un saņēma sodu.

Arī komandas boss Stefano Domenikalli presei paziņoja, ka Masas nepaklausība neietekmēs to, kā komanda izturēsies pret pilotu atlikušajos četros šī gada čempionāta posmos.

“Galu galā Fernando tāpat apdzina Felipi godīgā cīņā,” paziņoja Domenikalli. “Protams, Fetlipe cenšas gūt pēc iespējas labākus rezultātus un es viņu saprotu. Komanda viņu pilnībā atbalstīs līdz pat sezonas beigām. Nekādu problēmu.

1 KOMENTĀRS