Foto: Aldis Putniņš

Felipe Masa esot noslēdzis piecu gadu līgumu ar “Willimas” komandu, ziņo Brazīlijas prese.

Kamēr oficiāli paziņojumi nav sekojuši ne no “Williams”, ne Masas, Brazīlijas preses raksta, ka Masa nomainīs Pastoru Maldonādo, kurš ar savu dāsno atbalstītāju PDVSA varētu doties uz “Lotus” komandu.

Tāpat tiek ziņots, ka Masa saņems algu un nebūs maksas pilots, kā viņš pats to iepriekš norādīja.

“Es neesmu maksas pilots un es nepievienošos komandai tikai mana sponsora dēļ,” paziņoja Masa. “Es pievienošos komandai manas pieredzes dēļ.”

Interesanti, ka Masa tikai pirms pāris dienām kļuva par ‘sekotāju’ “Williams” komandas tvitera kontam un vēlāk arī pats atzina, ka risina pārrunas ar Grūvā bāzēto komandu par startu 2014.gada sezonā.

1 KOMENTĀRS

  1. godīgi sakot, no visām runām par cilvēku kustību Williams virzienā (Smedlijs, Brauns, Massa, Lotus galvenais aerodinamiķis), tieši Massas variants likās neticamākais, jo neatbilst ne komandas (kuri naudu grib saņemt, ne maksāt, diemžēl), ne pilota (kurš izteicies, ka ja netiks top komandā, tad “Baričello netaisīs”) vēlmēm. nu, būšu kļūdījies.

    bet tie 5 gadi gan, ja vien šobrīd neredzam unikāla 1+1+1+1+1 formāta līguma dzimšanu, liekas ļoti, ļoti neticami.

  2. Nezin, man tas neliekas nekas ārkārtējs. Ja Pastoram Maldonado tiešām ir piegriezies maksāt 30 miljonus gadā par neko, tad Williams ķers nākošo maksas pilotu.

    P.S. A kas noticis ar iespēju ielogoties ar google account? Kāpēc tā fīča ir noņemta nost?