Brazīliešu F1 pilots Felipe Masa arī savas pēdējās sacīkstes “Ferrari” sastāvā brauks “pats par sevi” un negatavojas klausīt komandu pavēles, ja tādas būs.

“Es to neuzskatu par manis nerespektēšanu, ja komanda liek man palaist priekšā Fernando Alonso,” spāņu laikrakstam “Marca” atzina Masa. “Tomēr arī turpmāk es braukšu pats par sevi”.

“F1LV

Pēdējā informācija liecina, ka Masa karjeru gatavojas turpināt “Williams” komandā un visas šobrīd notiekošās sacīkstes viņam ir iespēja apliecināt savas spējas. Tāpat Masa vēlas palīdzēt komandai izcīnīt otro vietu Konstruktoru kausā.

“Visvairāk es vēlos iegūt maksimāli daudz punktus, lai palīdzētu noturēt otro vietu komandu ieskaitē,” viņš saka. “Pats šo sezonu centīšos noslēgt iespējami augstākā pozīcijā.”

Šobrīd Masa F1 kopvērtējumā sakrājis 102 punktus un dala septīto vietu ar Romēnu Grožānu.

Toties četrkārtējo pasaules čempionu Sebastjanu Fetelu Masa novērtējis kā vienu no visu laiku labākajiem F1 pilotiem un viņa talantu pielīdzina Airtonam Sennam.

“Šodien viņš ierakstīja savu vārdu starp labākajiem Formula 1 pilotiem līdzās Sennam, Šūmaheram un citiem, kas visu laiku atradušies virsotnē,” svētdien sacīja Masa. “Esmu priecīgs par viņu. Pēc visa tā, ko viņš ir paveicis, viņš to ir pelnījis. Viņš ir fantastisks pilots.”

1 KOMENTĀRS

  1. Ak Dies – nu tagad ta kāda vairs starpība !? Vot sezonas sākumā būtu ko tādu paziņojies !!! Tad ka nebūtu jābrauc ar -1 cilindrs setupu :)) Jeb šitā būtu paziņojis tikko kā Alonso ieradās komandā ! A tagad, kad tituls jau izšķirts un pats jau ar abām kājām Ferrari durvīs – nu skumīgi – kā saka, posļe draki kulakami ņemašut !

  2. “By being a racing driver means you are racing with other people. And if you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver …”
    /A. Senna

    Massam vajadzeeja padomaat par sava tautiesha teikto, pirms klausiit ka Fernando nu ir faster than you. laizhot kaadu garaam, pilota zemapzinjai tiek pazinjo- ‘nu taa, tagad mees esam luuzeri.’ a dveeseliite atbild: ‘nu labi, bet vairs neceri peec augstaaku speeku paliidziibas lai tiktu uz uzvaru celja. tagad mees esam luuzeri’

    un gluzhi preteeji shogad Malaiziijaa riikojaas kaads cits brauceejs. kura zemapzinjaa nav luuzera koda, bet ir mednieka instinkts, kursh jau ir atnesis 4 titulus peec kaartas.