Kimi Raikonens jau šobrīd varētu nožēlot savu atgriešanos “Ferrari” komandā, uzskata bijušais F1 pilots un RTL televīzijas eksperts Kristians Danners.

“F1LV

Pēdējais posms Abu Dabi Raikonenam padevās īpaši nepatīkams – vispirms soms neieradās uz ceturtdienas preses konferencēm, vēlāk saņēma sodu pēc kvalifikācijas par formulas neatbilstību un visubeidzot izstājās jau sacīkstes pirmajā aplī pēc sadursmes ar “Caterham” formulu. Pēc Dannera domām Raikonens ne tikai ir sašutis par situāciju “Lotus”, kur viņam nav izmaksāta alga, bet arī sarūgtināts par gaidāmo pievienošanos “Ferrari’.

“Kimi ir neapmierināts, ka viņa menedžeris sūta viņu atpakaļ uz “Ferrari”,” Danners paziņoja intervijā vācu “Bild”. “Viņš redz, ka šobrīd Fernando Alonso ar visu savu talantu un spējām nevar izcīnīt uzvaras “Ferrari” sastāvā.”

“Turklāt arī atmosfēra “Ferrari” nebūs tik brīva, kā bija “Lotus”,” skaidro Danners. “”Lotus” komanda deva viņam brīvību, ko viņš vēlējās un turklāt nodrošināja arī labāku mašīnu, vismaz uz šo brīdi. Ko Kimi darīs tad, kad Luka di Montidzemolo aizrādīs, ka viņš par daudz ballējas?”

Dannera komentāros nenoliedzami var būt daļa taisnības, tomēr nevar aizmirst, ka Raikonens pats atzina aiziešanas iemeslu – finanses. Turklāt gaidāmais darījums ar “Quantum” investoriem joprojām ir miglā tīts. Kompānijas boss Mansūrs Ijazs ir saistīts ar vairākiem aizdomīgiem darījumiem un pērn pat tika izsaukts uz tiesu par to, ka nebija norēķinājies ar kreditoriem.

1 KOMENTĀRS

 1. ja,ja,ja,zhurnalistu domas !!!!! kas tad alonso savs talants jaieliek dzineeja,lai sarakanais boliidz kusteetos atraak. tas vaacu komanteetaajs Pa RTL reizeem muuld pa septinjiem. vinsh pat nesen tieshraidee ,pateica ka ferrari izstradaaja nepareizu taktiku,kad alonso gonkas laika izmantoja tikai vienu pit stopu. ja nemaldos ta bija singapuura. tad nu danneram abloms paraava. zhurnjalugas tupa runashana. lai neaizmirst ka kimi tieshi ferrari sastava izciniija savu sapni 2007 gadaa:)

 2. no videejaa pirxta iz-ziista tufta! nekas vairaak. vot Kristiaanam nav ko dariit pa tumshajiem rudens vakariem, taapeec arii ziizh pirxtu un peec tam klabina pa tastatuuru.

  kaa vinjam zinaat kursh motors naakamgad buus labaakais? varbuut tieshi Ferrari izvilks lielo lozi. kas tad ko nozheelot?

  paliekot Lotusaa Kimim bija skaidra naakotne- laba mashiina, bet ne labaakaa. jo Red Bull vienmeer sanjems iipashu Renualt atbalstu, nevis Lotus.

  shaadas dundukainas runas iedragaa Dannersa experta statusu.

 3. nu te nevar neatminēties burvīgo padomjlaiku mūvi no ŗžečpospolitas – ‘Va Bank’, kur imitēts 3. raicha robežsargs paziņo mūvja negatīvajam varonim, kurš mēģina piesist pēdu no dzimtenes – ‘Ar Politiku Tā Vai Citādi Nodarbojas VISI’

  tā nu arī Herr Danner personīgi, jeb visa RTL anštalte kopā tagad te mēģina kaut kādas ‘mind games’ spēlēt, kā rādās, ar mēŗķi sēt kaut kādas šaubu sēklas sarkanajā nometnē.. nesagaidīsiet 😀

  un, by the way – FERNANDO, KIMI IS FASTER THAN YOU!

 4. Ļoti iespējams Lotus brīvība uzrunātu Raikonenu vairāk par Ferrari leģendu, tomēr šeit divi svarīgi aspekti: Lotus finansu nestabilitāte + ne-ražotāja statuss, kas nākamgad jauno dzinēju ērā var būt izšķiroši.

  Tas, ka šobrīd Ferrari pieklibo, bet Lotus flirtē ap goda pjedestālu, nākamgad var nebūt izšķiroši. Ja vien ar Ferrari motoru viss būs ok un nupat palaistais un uzlabotais aero-tunelis strādās kā pieklājas. Par to vai Kimi nožēlo, sāksim vērtēt pēc pirmā pusgada nākamsezon.