Kimi Raikonenam nākošnedēļ tiks veikta muguras operācija un šī iemesla dēļ somu pilots nepiedalīsies atlikušajos F1 sezonas posmos.

Vispirms par to, ka Raikonens izlaidīs atlikušos divus posmus, paziņoja Somijas laikraksts “Turun Sanomat”, bet šodien informāciju portālam “autosport.com” apstiprināja sportista menedžeris Stīvs Robertsons.

Par oficiālo iemeslu tam tiek minēta nepieciešamība veikt muguras operāciju, pēc kuras nepieciešams četras nedēļas ilgs atlabšanas periods. Raikonens operāciju izvēlējies veikt iespējami ātrāk, jo citādi tas varētu ietekmēt viņa gatavošanos 2014. gada sezonai kopā ar “Ferrari”, skaidro menedžeris.

Problēmas ar muguru Raikonenu moka jau kopš 2001. gadā F1 testos piedzīvotās avārijas, kā rezultātā šogad sportists gandrīz bija spiests izlaist sacīkstes Singapūrā. Tiesa, tajā pašā laikā viņš draudēja “Lotus” komandai ar nepiedalīšanos posmos ASV un Brazīlijā, ja viņam netiks izmaksāta iekavētā alga.

“Lotus” komandai tagad jāmeklē Raikonenam aizvietotājs. Visticamāk viņa vietā startēs pērnās sezonas GP2 čempions Davide Valseki – itālis ir “Lotus” oficiālais rezerves pilots.

1 KOMENTĀRS

  1. Valseki tā varētu būt lielā un vienīgā iespēja parādīt sevi F1. Bez viņa vēl tikai viens GP2 čempions pēc titula nav spējis pāriet uz F1 – Džordžo Pantāno, kurš Formulā 1 brauca pirms GP2 titula. Bet izskatās, ka pēdējos gados tā jau kļūst par tendenci – arī šī gada GP2 čempionam Fabio Leimeram līdz F1 pat trešā pilota amatam ir kā līdz mēnesim.

      • nu bet protams,tad kautko sarkanie izgudros,tad red bull un helmutam marko tas bus nosodaama riciiba..kas tu nezinaaji ka red bull sezonas sakuma nebija miera ar 2013 gada riepaam.!!!!! tad kad atgrieza sastavu 2012 gada red bull ceela sparnos un aiznesa liidz titulam. un te nav nekaadas sazverestiibas!