2013. gada “Formula Renault 3.5 Series” čempions Kevins Magnusens nākamajā sezonā debitēs Formula 1 komandas “McLaren” sastāvā.

Oficiālais paziņojums visticamāk sekos vēlāk, jo līgums vēl neesot parakstīts, taču respektablais britu portāls “autosport.com” no drošiem avotiem ieguvis informāciju, ka tieši Kevins Magnusens būs Džensona Batona komandas biedrs “McLaren” komandas rindās. Par Magnusena iespējamo debiju Formulā 1 tiek runāts jau kādu laiku.

21 gadu vecais sportists, kurš ir bijušā F1 pilota Jana Magnusena dēls, šogad aizvadīja otro sezonu “Formula Renault 3.5 Series” čempionātā, kur guva piecas uzvaras un izcīnīja pirmo vietu kopvērtējumā. Viņš ir viens no “McLaren” komandas attīstības programmas dalībniekiem.

Sīkākas detaļas pagaidām nav pieejamas, taču zināms, ka līgums vēl nav noslēgts. Tāpat komanda kavējas ar sava jaunā galvenā sponsora paziņošanu.

Magnusena ienākšanas komandā arī nozīmē, ka “McLaren” nāksies pamest meksikānim Serhio Peresam, kurš tās sastāvā aizvadīja tikai vienu sezonu.

1 KOMENTĀRS

  1. Es nedmāju, ka FA ies uz McLaren, pat 2015. gadā, kaut gan viss var notikt.
    Vispār nedaudz žēl par Peresu, viņam tomēr mašīna nu nebija tā labāka, domāju, ja tā būtu kā McLaren pērn, tad viņš būtu spējis būt uz pjedestāla un pat uzvarējis.

  2. Ko lai saka, Pipariņam ir sanācis labs uzmetiens. 🙂 Nemot vērā Maku šīgada performanci, grūti pat viņu vainot. 🙂 No otras puses izskatās, ka F1 pilotu piedavājumā ir parādījušies lieli naudas maisi, redzēsim, kas no tā iznāks:)
    Par Alonso uz Makiem? Manuprāt Makiem vēl jāpierāda, vai viņus F1 negaida Williams liktenis. 🙂 Nav vairs īsta rūpnīcas komanda. Katrā gadījumā šīgada bedre ir iespaidīga. 🙂