Serhio Peress naktī uz ceturtdienu izplatīja paziņojumu, kurā apstiprina aiziešanu no “McLaren” komandas šīs sezonas izskaņā.

Peress pievienojās “McLaren” vienībai tikai pirms šīs sezonas, taču gads komandai izvērtās dramatiski slikts un joprojām neviens no tās pilotiem sacensībās nav spējis izcīnīt augstāku vietu par piekto. Peress kopvērtējumā ar 35 punktiem ierindojas tikai 12. pozīcijā, kamēr viņa komandas biedrs Džensons Batons ar 60 izcīnītiem punktiem ir devītais.

Ja iepriekš “McLaren” izteica vēlmi paturēt Peresu sastāvā uz vēl vienu sezonu, tad pēc sacīkstēm Abū Dabī strauji uzplaiksnīja baumas par iespējamo “Formula Renault 3.5 Series” čempiona Kevina Magnusena debiju komandas rindās 2014. gada sezonā. Šonakt Peress apstiprināja, ka sezonas beigās pametīs “McLaren”, bet tas sacukārt nozīmē, ka viņa vietā visai noteikti stāsies Magnusens. Šis jaunais sportists ir bijušā “McLaren” braucēja Jana Magnusena dēls.

Ziņojumā, kas tika izplatīts presei, Peress stāsta, ka novēl “McLaren” visu to labāko un atzīst, ka vienmēr jutis līdzi šīs komandas rezultātiem. Tāpat Peress apsola meklēt sev jaunu komandu, vēlams tādu, kurā būs iespēja cīnīties par uzvarām. Tas, ka Peress uz to būtu spējīgs, liecina vairāki pjedestāli, ko viņš savulaik izcīnīja startējot “Sauber” sastāvā.

Šobrīd jau tiek baumots par Peresa iespējamo pievienošanos “Force India”, kas pagaidām vēl nav nosaukusi nevienu no pilotiem.

1 KOMENTĀRS

  1. Interesanti, ka arī meksikāņu sponsori TelMex (ClaroVideo) nav visu pienākošos summu samaksājuši ne Sauber (par Gutjeresu), ne McLaren (par Peresu). Šeit varētu būt vēl dziļāki zemūdens akmeņi – McLaren domā par jauno sezonu un jauno titulsponsoru post-Vodafone ērā un tas nebūs TelMex.