“Red Bull” komanda arī ātrāko boksu apmeklējumu ziņā šobrīd ir uzstādījusi jaunu rekordu un dominē faktiski visās jomās.

Kamēr Sebastjans Fetels bija ceļā uz uzvaru ASV GP izcīņā Ostinā, Marks Vēbers tika iesaistīts cīņā par otro vietu ar Romēnu Grožānu un Luisu Hamiltonu. Lai uzlabotu Vēbera izredzes, “Red Bull” veica zibenīgu boksu apmeklējumu un uzstādīja jaunu sezonas rekordu, ‘palienot’ zem divām sekundēm.

“Red Bull” laika ņemšanas un telemetrijas datu analīze liecina, ka visu četru rireņu nomaiņa Marka Vēbera formulai Ostinas trasē aizņēma mazāk par divām sekundēm – jeb 1.923 sekundes. Sākotnēji TV ekrānos gan parādījās informācija par vairāk kā divu sekunžu boksu apmeklējumu, taču šie skatļi tradicionāli tiek precizēti.

“Mašīnas datu analīze liecina, ka Marka formula miera stāvoklī bijusi tikai 1,923 sekundes, kas ir vairāk kā iespaidīgi,” teikts komandas paziņojumā par pārspēto rekordu.

Iepriekšējais boksu apmeklējuma rekords arī piederēja “Red Bull” komandai, kad Malaizijā arī Marka Vēbera mašīnai visi riteņi tika nomainīti 2,05 sekundēs. Jau toreiz “Red Bull” paziņoja, ka ir iespējams sacīkstes laikā veikt arī boksu apmeklējumu, kas ātrāks par divām sekundēm un pirms sezonas beigām vienībai tas ir izdevies.