Felipe Masa, kurš šajā nedēļas nogalē savās mājās Brazīlijā aizvada pēdējo sacīksti “Ferrari” sastāvā, ir atzīmējis divus bēdīgākos un arī spilgtākos mirkļus savā garajā “Ferrari” karjerā.

“Es domāju, ka smagākais moments noteikti bija smagā avārija (Ungārijā 2009.gadā),” preses pasākumos pirms Brazīlijas GP stāstīja Masa. “Otrs, iespējams, bija Hokenheima 2010.gadā”

Atgādinām, ka Ungārijas avārijā Masa gandrīz zaudēja redzi un sākumā retais ticēja viņa izredzēm atgriezties Formulā 1. Savukārt Hokenheimā Masa bija ceļā uz uzvaru, kad komanda lika viņam palaist garām Fernando Alonso.

“Mani laimīgākie mirkļi bija 2006.gadā, kad es izcīnīju uzvaru Brazīlijā savā zaļi dzeltenajā kombinezonā,” turpināja Masa. “Jūs paši zināt, cik svarīgi brazīlietim ir izcīnīt uzvaru savās mājās. Ja atceramies Airtonu Sennu, tad viņš labprātāk vēlējās uzvarēt Brazīlijā, nekā uzvarēt titulu. Tas liek saprast, cik svarīga mums ir uzvara šeit.”

Felipe Masa izcīnīja uzvaru Brazīlijā arī 2008.gadā, taču toreiz ar to nepietika, lai izcīnītu titulu, kuru pēdējā aplī sev nodrošināja Luiss Hamiltons.