“Red Bull” komanda ir izcīnījusi pēdējos četrus Konstruktoru kausus, tomēr politiskā ziņā Formulā 1 nav nopietnāka spēka par “Ferrari”, uzsver kompānijas prezidents.

Lai gan komanda no Maranello nav izcīnījusi titulu jau piecus gadus, Formulā 1 joprojām nav svarīgāka spēlētāja par “Ferrari”, tā intervijā “RAI Uno” paziņoja Luka di Montidzemolo.

“Mēs esam panākuši vienošanos ar Eklstonu un FIA – mēs esam vienīgā komandai, kurai Formulā 1 pieder veto tiesības,” skaidroja Montidzemolo. “Vēl lielāka politiska vara nav iespējama. Mēs labi apzināmies mūsu nozīmīgumu Formula 1 čempionātā, kas bez mums būtu pavisam citāds. Tāpat uz mums ir lielāks spiediens radīt uzvarēt spējīgu mašīnu, ko šogad mēs nespējām izdarīt. Viss pārējais ir baumas.”

Tostarp Montidzemolo pasmējās par Bernija Eklstona apgalvojumiem, ka ideālākais viņa aizstājējs pie Formula 1 čempionāta stūres būtu “Red Bull” boss Kristians Horners.

“Eklstons redz Horneru kā savu sekotāju?” pārjautāja “Ferrari” boss. “Gadiem ejot, viņš aizvien vairāk un vairāk dzen jokus un esmu priecīgs, ka viņam vēl ir humora izjūta…”

Attiecībā par “Ferrari” trešo vietu Konstruktoru kausā, Montidzemolo vainoja sodu, kas tika piešķirts Felipem Masam pēdējā sacīkstē Brazīlijā par vairākkārtēju baltās boksu celiņa līnijas šķērsošanu.

“Es domāju, ka tas bija nesamērīgs un netaisns sods,” skaidroja Montidzemolo. “Tieši tāpat kā Luisa Hamiltona sods (par sadursmes izraisīšanu ar Valteri Botasu). Ja Felipe būtu saglabājis ceturto vietu, mēs būtu izcīnījuši otro vietu Konstruktoru kausā.”

1 KOMENTĀRS

  1. nu tā jau nav, ka Luka nebūtu mēģinājis izraut to tepiķi no Makša un Mor.. tpu, Bernija kājapakšas.. GPWC, FOTA – visur sarkanās skudērijas maigā roka ir bijusi klāt itin skaidri

    bet, kā reiz esot teicis bernijs – ‘viņu roķeles ir pārāk mazas priekš maniem riekstiem’ 😀