niko rosbergsPirelli” apgalvo, ka 2014.gada specifikācijas riepas ir drošas, lai arī testos noticis incidents ar riepas uzsprāgšanu. Niko Rosbergs tviterī ziņoja, ka viņa formulas riepas pārplīsusi pie ātruma 320 km/h, bet mirkli vēlāk šī ziņa tika izdzēsta. Lai gan vācietis izslīdējis no trases, formula nav ietriekusies nožogojumā, taču vienībai nācies pārtraukt darbu, jo atklāti sīkāki defekti, kuru novēršanai bija vajadzīgs laiks. Tostarp “Pirelli” paziņoja, ka Rosbergs izmantoja prototipu riepas, kas bija jauninājums gan sastāva, gan struktūras ziņā. Šīs riepas līdz tam bijušas pārbaudītas tikai laboratorijā un vairāk netiks izmantotas. “Nākamajā sezonā izmantojamās riepas ir drošas un to izturība netiek apšaubīta,” paziņoja raksta “Pirelli”.

Jau tuvākajā laikā gaidāms paziņojums par Estebana Gutjeresa palikšanu “Sauber” sastāvā arī uz 2014.gada sezonu, ziņo britu žurnālists Adams Kūpers. Komandas trīs gadu līgums ar meksikāņu sponsoriem bija beidzies un sākotnējā informācija liecināja, ka Moniša Katelborna neplāno to pagarināt, tomēr pēc Adriana Zutila nolīgšanas situācija ir mainījusies. Turklāt pāc tam, kad otrs meksikānis Serhio Peress pievienojās “Force India” komandai, “Telmex” īpašniekam Carlosam Slimam bija iespēja savu laiku un resursus pieslēgt Gutjeresa iekārtošanai “Sauber” – izskatās, ka tas ir nesis panākumus.

Ferrari” komandai 2013.gada sezonā bija pati izturīgākā formula – Fernando Alonso un Felipe Masa ne reizi nav izstājušies thnisku problēmu dēļ, raksta “Auto Motor und Sport”. Neskatoties uz to Maranello komandai pērn nav bijis visvairāk nobraukto apļu sacīkstēs, jo vismaz trīs reizes komandas piloti piedzīvojuši avārijas. Kopumā nobrauktu apļu skaita ziņā “Ferrari” bija tikai piektajā vietā aiz “McLaren”, “Red Bull”, “Mercedes” un pat “Williams”. Tomēr visām šīm komandām bija vairākas tehniskas problēmas sezonas gaitā. Interesanti, ka “Lotus” komanda ir saraksta lejasgalā – vienībai bija septiņi incidenti vai avārijas un piecas izstāšanās tehnisku problēmu dēļ.

1 KOMENTĀRS