Formula E sacīkšu mašīna beidzot piedzīvojusi pirmo publisko ‘uzstāšanos’.

Līdz šim tikuši aizvadīti testi un ņemta dalība auto šovos, bet tagad “Formula E Spark-Renault SRT_01E” modelis piedzīvojis arī publisko demo un tas noticis Lasvegasā.

Vēlreiz īsumā par Formula E mašīnu: elektriskais sacīkšu auto spēj attīstīt 270 zirgspēkus lielu jaudu, tā dzinējs, pārnesumu kārba un elektronika nāk no “McLaren” fabrikas, baterijas un barošanas bloki no “Williams”, riepas no “Michelin”, šasija no “Dallara”, bet kopā visu salikuši “Renault” speciālisti.

Jau šī gada rudenī startēs arī pirmais Formula E čempionāts un tas pilnvērtīgi varēsim novērtēt šīs sacīkšu mašīnas priekšrocības un trūkumus. Tikmēr piedāvājam noskatīties video no demo Lasvegasā, kur pie stūres sēž Formula E oficiālais testu pilots Lukas di Grassi.

1 KOMENTĀRS

    • nu bet ljoti jauki! pilotu vietas F1 ir tik cik ir. arii otraa eshelona pilotiem gribas braukt. un labaak ar Formulu E nekaa ar DTM, man domaat.

      muusdienaas zaljaas tehnologjijas, ekologjiskaa paika un zaljaa domaashana in general ir modes lieta. un kaalab lai zalja formula ar laiku neieguutu globaala sporta statusu? tad arii sportaa iepluudiis daudz zalju banknoshu, kuraam sekos arii labaaki piloti.

      nevajag izsmiet visu jauno, PRO! viss pluust un mainaas…