“Onyx Racing” komanda, kas savulaik startēja Formula 1 čempionātā, nākamajā sezonā atdzims un piedalīsies Pasaules Salonauto čempionātā jeb WTCC.

Komanda jau tuvākajā laikā plāno prezentēt jauno mašīnu un pilotu sastāvu, kamēr komandas vadītājs Maiks Erls paziņoja, ka pie šīs projekta ir strādājis jau 9 mēnešus. “Onyx Racing” komanda kā F1 konstruktors Grand Prix sacīkstēs startēja no 1989. līdz 1990.gadam un jau savā debijas sezonā izcīnīja goda pjedestālu, kad Stefans Johansons Eštorilas trasē no 12.vietas startā spēja finišēt trešais. Pirms tam “Onyx” izcīnīja F3000 titulu 1987.gadā ar Stefano Modenu. Vēl komandas sastāvā zemākajās sērijās ir startējuši tādi piloti kā Emanuele Pirro, Kristians Daners un Tjerī Tasins, bet Formulā 1 bez Johnsona arī Džidži Lehto un Bertrans Gašo (attēlā).

Ar “Onyx Racing” paziņojumu ir skaidrs, ka jaunajā WTCC sezonā čempionātā būs vismaz 16 jaunās paaudzes mašīnas. “Chevrolet”  ir sagatavojuši sešus “Cruze” modeļus, “Honda” piedalās ar četriem “Civic”, kamēr “Citroen” un “Lada” startēs katra ar trim jaunās paaudzes modeļiem.

WTCC komandu sastāvs

Komanda      Modelis      Piloti
Honda (JAS)     Honda Civic WTCC   G.Tarkvīnī/T.Monteiro
Citroen       Citroen C-Elysee   S.Lēbs/I.Millers/J.M.Lopess
Lada (Russian Bears) Lada Granta     R.Hafs/Dž.Tomsons/M.Kozlovskis
Zengo Motorsport   Honda Civic WTCC   N.Mičelics
Proteam Motorsport  Honda Civic WTCC   M.Benani
ROAL Motorsport   Chevrolet Cruze   T.Koronels/T.Čiltons
Campos        Chevrolet Cruze   H.Valente/D.Borkovičs
Onyx         ???         ???