Ēriks Buljē ir pametis “Lotus” komandu un varētu pievienoties “McLaren” vienībai, kur vadītāja amatā nomainītu Martinu Vitmāršu.

Ņemot vērā Rona Denisa atgriešanos “McLaren” F1 komandas apritē un vēlmi veikt pamatīgas izmaiņas, Ērika Buljē iespējamā pievienošanās īsi pirms pirmajiem 2014.gada sezonas testiem būtu atbilstošs risinājums. Turklāt šīs ziņas presē parādījās pāris stundas pirms “McLaren” jaunā modeļa prezentācijas.

Ēriks Buljē pēdējos gados ļoti veiksmīgi vadīja “Lotus” komandu, kuru vajāja finansiālas problēmas. Tostarp Enstonas vienība paziņoja, ka 2014.gadā komandas vadītājs būs tās īpašnieks Džerards Lopess, kuram palīdzēs Endrjū Ruhans.

“”Lotus F1″ kmanda nekad nav stāvējusi uz vietas un 2014.gada sezona solās būs ļoti aizraujoša,” paziņoja Lopess. “Mēs esam pateicīgi Ērikam par smago darbu pēdējās četrās sezonās un mēs esam droši, ka varēsim turpināt cīnīties ar vadošajām F1 komandām.”

Nevar aizmirst, ka “Lotus” izlaidīs pirmos testus Heresā un savu jauno modeli E22 plāno prezentēt pirms testiem Bahreinā.

1 KOMENTĀRS