Mihaela Šūmahera menedžere un preses pārsāve Sabīne Kema šorīt izplatījusi vēl vienu oficiālu paziņojumu par Šūmahera stāvokli.

“Mēs esam un paliekam pārliecināti, ka Mihaels izķepurosies un pamodīsies. Dažkārt ir pamanāmas mazas, bet iepriecinošas pazīmes, taču mēs apzināmies, ka šobrīd visiem jābūt ļoti pacietīgiem.”

“Mihaels ir guvis ļoti smagas traumas. Mums visiem ir ļoti grūti pieņemt, ka Mihaels, kurš vienmēr ir spējis pārvarēt visas grūtības, ir tik smagi cietis tik banālā situācijā.”

“Jau no paša sākuma bija skaidrs, ka šī būs gara un smaga cīņa Mihaelam. Mēs šo cīņu izcīnām visi kopā ar arstu komandu, kuriem mēs pilnībā uzticamies. Laiks, ko paņems šis process, nav svarīgs. Ir ļoti patīkami redzēt to atbalstu, ko cilvēki sniedz ģimenei un es varu apgalvot, ka ģimene par to ir ļoti pateicīga. Tomēr nevajag aizmirst, ka ģimenei šajos apstākļos ir jāsaskaras ar ļoti intīmu un smagu situāciju. Un vēlos visiem atgādināt, ka Mihaels vienmēr ir turējis savu ģimeni prom no plašākas publikas acīm un uzmanības.”

“Mēģināsim visu mūsu enerģiju novirzīt uz Mihaelu un mēs esam stingri pārliecināti, ka tas viņam palīdzēs. Mēs esam pārliecināti, ka viņš uzvarēs arī šo cīņu.”

Jāatgādina, ka vēl pāris dienas iepriekš vācu presē parādījās informācija, ka Mihaels Šūmahers varētu nekad nepamosties pilnībā vai vismaz noteikti nebūt ‘iepriekšējais Mihaels’, jo “pēc desmit nedēļām komā viņu var glābt tikai brīnums”.

1 KOMENTĀRS