Luiss Hamiltons ir aizstāvējis Formulu 1 no kritikas par gairlaicību, paziņojot, ka “Mercedes” cieta klusu savulaik, kad citas komandas dominēja čempionātā.

“Ferrari” prezidents Luka Di Montidzemolo visai skaļi ir kritizējis tehniskās izmaiņas, klusākās formulas un degvielas taupīšanu, nodēvējot čempionātu par “Formula Noia”, kas tulkojumā nozīmē ‘Garlaicīgā Formula’. Savukārt Formula 1 pilotus viņš nodēvēja par taksistiem. Ja šajā nedēļas nogalē Bahreinā ir paredzēta Bernija Eklstona, Žana Toda un vairāku vadošo F1 komandas vadītāju tikšanās, lai pārspriestu vairākus aktuālus jautājumus par šī brīža situāciju F1. Tikmēr Luiss Hamiltons, kurš pirmajos divos posmos ir izcīnījis divas pole position un vienu uzvaru, nevēlas iesaistīties politikā, tomēr arī nepiekrīt Montidzemolo apgalvojumiem.

“Di Montidzemolo neko tādu neteica, kad Mihaels Šūmahers izcīnīja piecus titulus pēc kārtas,” skaidot atzina 2008.gada čempions. “Līdzīgi arī “McLaren” neko nebilda laikā, kad viņi izcīnīja visus savus titulus vai “Red Bull”, kad viņi uzvarēja visu pēc kārtas – viņiem nebija iebildumu. Tiklīdz kāds cits ir izvirzījies vadībā, viņiem visiem parādās ko teikt. Tāda ir lietu kārtība.”

“Mercedes” ir favorīti uz uzvaru arī Bahreinā, kur “Mercedes” dzinējs dot priekšrocības, kamēr “Ferrari” un “Renault” motori vēl nav pilnībā izpauduši savu potenciālu.

“Ferrari” komanda, kuras piloti šogad nav bijuši cīņā par goda pjedestālu, savā mājas lapā izvērta līdzjutēju aptauju par jaunajiem noteikumiem un 83% no aptaujātajiem bija neapmierināti ar jauno formātu un jo īpaši ar skaņu un degvielas taupīšanas nepieciešamību. Tostarp ciniķi jau ir izteikušies, ka rezultāti būtu pavisam citi, ja aptauja tiktu veikta “Mercedes” mājas lapā un pie teikšanas tiktu vācu komandas līdzjutēji.

1 KOMENTĀRS

 1. Ok, RedBull vēl var saprast, jo pēc tādas dominances vairākus gadus noteikti nav viegli cīnieties ar tehniskām problēmām, ja citi ir pastrādājuši labāk un veiksmīgāk. Bet par Ferrari tiešām skumji, jo jau n gadus viņi vairāk sūdzas nekā strādā. Un tā sūdzēšanās un čīkstēšana kas ir šogad, tiešām ir skumja un pat nožēlojama, jo brīžiem tiek vainota pat tāda lieta kā skaņa un izskats.

  • Nu nebrauc tag virsū Ferrari, Tavs Mr Pirkstiņš vēl vairāk bimbo. Palasi http://www.f1news.ru/news/f1-93528.html
   Atkāpei- kas ir lietotājs Kaudze: izsenis McLaren fans, ar jebkuriem pilotiem. Un totāls Ferrari antifans kopš Šūmja vieglajām pastaigām/uzvarām. Un Kimi & Alonso fans. Nu viņi ir kopā vienā stallī. McLaren lika man vilties dēļ Rona braukšanas pa mākoņiem un Hamja naglumu pret Alonso. Neaizmirstam, ka jauniņais varēja dabūt race datus no Alfona + salīdzināt ar saviem, un uzlikt mīkstu visam, darīt kā pašam tīk! Te nu Kaudze pēc 24 gadu McLaren fana, kļuva par neiedomājamo Ferrari fanu un Kimi, un 2end, Alonso. Nu viņi ir kopā un nedomāju ka šī sezona būs laba, JO, kā biju teicis, iedod Ņūvijam Dopo dārza ķerru un Minsk vai Voshod motoru, un pēc 6 mēnešiem vi
   ņa ķerra būs pirmā finišā. Vēlreiz cepuri nost šī diženā vīra priekšā! Un Tev Edgar teikšu: neķer kreņķi, jo Tavs Mr Pirksts, būsim atklāti, nekur nav pazudis, neskatoties uz visām priešsezonas treniņu šaizēm. Un ar ļoti lielu škrobi jau redzu pēdējo sezonas race, kur par uzvaru piešķirot dubultpunktus, priekā par uzvaru, Mr Pirksts rādīs nevis vienu, bet divus pirksteļus. Varbūt tas nozīmēs – Victory:)), varbūt Hamim liksies ka motori pa skaļi rūc:) …Ceru, manējie, sapratīs…

   • Nu ja Crazy Frog ir tik ļoti norūpējies par autosporta prestižu,tad varbūt vajadzētu pārstāt to graut. No tā vien ka visi smaidīdami saka ok, jau tas prestižs lielāks nepaliek. Būs autosports būs prestižs, ja būs tikai cirks tad smaidīšana nepalīdzēs.

   • Nezinu gan, kā Tu spēji “izzīst”, ka es atbalstu pirkstu. F1 skatos praktiski bez favorītiem, jo vairāk interesē spraigi notikumi, apdzīšanas, dažādas “garāžas” cīņas sezonā un starpsezonā. Starp komandām man favorītu nav, starp braucējiem – Hamiltons no pirmās sezonas un šogad vēl Magnusens, jo talantīgs un diezgan veiksmīgs. Skatījos F1 arī Šumahera valdīšanas laikā, bet nu neuzskatu, ka varu par to objektīvi spriest, jo biju maziņš un par lietām ārpus vienas sacīkstes neinteresējos.
    Vienkārši nepatīk šī visa šīs sezonas čīkstēšana( un čīkstēšana vispār, un jā, arī Hamiltonam šāda īpašība mēdz brīžiem parādīties). Domāju, ka arī gudrākie Ferrari fani spēj atdzīt, ka pēdējos gados viņi vairāk čīkst, nekā dara.

 2. Hamiltons: Kad ‘Ferrari’ bija virsotnē, viņi nesūdzējās par noteikumiem. Kad Ferrari bij virsotnē, Hamiltons nebrauca ar Ferrari, kad Ferrari būs virsotnē, Hamiltons nebrauks vairs nekur. No way – Hmiltons neiet kopā ne ar RB ne F, bet hat off par vinnēšanu dažādās komandās, kas ne kuram katram ir izdevies.