“Red Bull” ir ieteikuši “McLaren” komandai koncentrēties uz mašīnas uzlabošanu, nevis plānot kā savus konkurentus ievilkt tiesas zālē.

Abas vienības šobrīd ir ‘saķērušās’ ķīviņā par aerodinamikas speciālistu Denu Felovsu, kuram bija paredzēts pievienoties Vokingas komandai, tomēr “Red Bull” nāca klajā ar ļoti vilinošu piedāvājumu Felovsam, kurš pārdomāja un piekrita palikt Miltonkeinā, kur ieņemtu savā bijušā bosa Pītera Prodromu pozīciju.

Tas izraisīja sašutumu no “McLaren” un Rosa Denisa puses, kurš plānoja iegūt gan Prodromu un Felovsu, gan līdz ar to novājināt arī konkurenta pozīcijas aerodinamikas jomā. Ķīnas GP laikā Deniss apsūdzēja Felovsu līguma pārkāpšanā. Tostarp tiek ziņots, ka Felovss sākotnēji meklējis iespēju doties prom no “Red Bull” tikai tādēļ, lai iegūtu augstāku amatu, jo ļoti daudzus gadus strādājis ‘zem’ Prodromu. Turklāt Felovsu savulaik esot nolīdzis Martins Vitmāršs nevis Rons Deniss.

“Ar pārmaiņām, kas notiek “McLaren”, viņš (Felovss) nolēma, ka nevēlas pievienoties viņiem,” paziņoja “Red Bull” vadītājs Kristians Horners. “Mēs nepiespiedām viņu lauzt līgumu. Viņš vērsās pie mums, lai noskaidrotu, kāda ir situācija un tā 100% bija viņa izvēle.”

“Mums jābūt uzmanīgiem, lai visa šī lieta atkal nenovērš mūsu uzmanību no galvenā,” atzina Horners, kurš nenoliedza, ka arī apelācijas tiesas prāva par degvielas sensoriem ir novērsusi komandas uzmanību. “Protams, “McLaren” komandai nav problēmu novērst uzmanību no savām galvenajām problēmām. Acīmredzot tieši tāpēc viņi meklē jaunu aerodinamikas speciālistu.”

1 KOMENTĀRS

  1. Peedeejaa laikaa Red Bull ir kaa lielveikals. visi kautko peerk (paarvilina) kam nav slinkums. cik atceros divi augstas raudzes darbonji jau pievienojaas Mercedes. tagad veel Maklaarens kaaro iepirkties airodinamikas stendaa.

    vai tieshaam Bullsiem nepietiek naudinjsh lai pie sevis visus labaakos patureetu? vainu arii komandaa notiek kautkas taads ko mees nezinam. varbuut kautkas bojaa mikroklimatu un taapeec taada emigraacija.

    galvenais lai Njuuvijs paliek. paareejie ir vairaak vai mazaak aizstaajami.

    • tas ir viens tāds interesants Rīmana sfēriskās ģeometrijas interpretācijas mēģinājuma piemērs – ‘iedomājieties “parastu” Eiklīda 2-dimensiju telpas koordinātu sistēmu, kuras viena ass raksturo ‘gudrību’, bezgalībā pa kreisi būtu vērtība “idiots”, pa labi – “ģēnijs”. Pēc Eiklīda, starp viņiem ir 2x bezgalība. Pēc Rīmana – viņi varētu būt pat vienā un tai pat punktā.”

  2. nu kas attiecas uz McLaren, tad viņiem tiešām būtu labāk koncentrēties uz problēmas būtību nekā medīt specīšus un vest pie tiesas konkurentus. P.S.ja nekas radikāli tuvākā laikā nemainīsies, tad vēl viens tāds Dž.B. koments kā pēc Ķīnas viņam var izrādīties viens no pēdējiem ne tikai kā McLaren, bet F1 pilotam kā tādam. Un tas mazais ute Magnusens arī sāk īdēt līdzi. Lielais Lunārs šito ilgi necietīs, saliks visus pa rūtiņām ka nemetas, nelīdzēs te ne Ērika saulainais smaids, ne psihiatru armija. Nemaz nebūs brīnums ja VanDurns tiks A.S.A.P. rekrūtēts jau ap Monaco