“McLaren” komanda ir noliegusi ziņas par to, ka Džensons Batons triatlona sacensību laikā ir guvis kājas traumu. “Džensons nolēma nepiedalīties Kanāriju Salu triatlonā, tomēr viņš ir pilnībā vesels un pretēji dažādām baumām, viņš nav guvis traumu,” paziņoja komandas preses dienests. “Šodien viņš strādā mūsu simulatorā un, protams, piedalīsies Spānijas GP izcīņā.” Britu dzeltenā prese ziņoja, ka 2009.gada čempions piedalījās Fuerteventura triatlonā, kur veicis peldēšanas un riteņbraukšanas distances bez jebkādām problēmām, bet izstājies no līdzdalības pusmaratona skriešanas distancē dēļ iespējamas muskuļa problēmas.

Heiki Kovalainens jau tuvākajā laikā piedzīvos kārtējo atgriešanos Formulā 1, ziņo somu avīze “Ilta Sanomat”. Pērn Heiki startēja divos posmos “Lotus” sastāvā, bet vēlāk viņam tika parādītas durvis arī “Caterham” vienībā, kurš viņš bija testu pilots. Tomēr pieredzējušais soms esot jau gandrīz vienojies ar “Mercedes GP” komandu un ir viena paraksta attālumā no kļūšanas par vācu komandas testu pilotu.

Pirelli” ir sajūsmā par iespēju testēt nākamās paaudzes riepas ar šīs sezonas Formula 1 modeļiem. Šajā sezonā noteikumi paredz, ka katrai komandai viena savām astoņām testu dienām ir jāvelta riepu testiem un divu dienu testos Bahreinā to jau paveica “Mercedes”, “Williams” un “Caterham” komandas. “Pirelli” sporta boss Pols Hemberijs uzsver, ka tas devis ievērojamu impulsu efektīvākai 2015.gada riepu attīstībai. Nevar aizmirst, ka nākamgad tiks aizliegti riepu sildītāji (izmaksu ierobežošana) un “Pirelli” cītīgi gatavo gumijas sastāvu un riepu struktūru, kas spētu labāk pielāgoties šādiem apstākļiem un nesagādāt drošības draudus pirmajos apļos, kad riepas vēl nav ieguvušas darba temperatūru. Vienīgās problēmas šobrīd sagādājot slapjā laika riepu testi, kas līdz šim nav notikuši pietiekami atbilstošos apstākļos.