“Haas formula” komandas vadītājs Ginters Steiners ir apstiprinājis, ka jaunā amerikāņu komanda F1 pievienosies 2016. gada sezonā.

NASCAR komandas līdzīpašnieks Džins Hāss domāja pievienoties F1 čempionātam jau nākamajā, 2015. gada sezonā, pēc tam kad saņēma FIA apstiprinājumu.

Hāss teica, ka, ja būs nepieciešams, viņš atliks pievienošanos F1 čempionātam uz 2016. gadu. Steiners, apmeklējot šobrīd notiekošo, Kanādas GP apstiprināja, ka Hāss izvēlējies iespēju pievienoties Formulai 1 2016. gada sezonā.

Ir paredzams, ka jaunā komanda sadarbosies ar “Dallara” lai uzbūvētu pirmo mašīnu. Dzinējs visticamāk būs no “Ferrari”, bet tas vēl nav apstiprināts.

Red Bull bijušais tehniskais direktors Steiners apstiprināja, ka Hāsa komandas bāze Kannapolis pilsētā, Ziemeļkarolīnā tiks atvērta trīs mēnešu laikā.

Steiners arī pieminēja, ka bijušais Indy Racing League un NASCAR Sprint Cup čempions Tonijs Stjuarts, kurš ir līdzīpašnieks Hāsa NASCAR komandai, nebūs iesaistīts F1 projektā.

“Tonijs vēlas iegūt naudu sacīkstēs, bet Džins vēlas iztērēt,” Steiners teica

1 KOMENTĀRS

  1. Man īsti nelīmējas kopā Haas ziņas par «Visticamāk būs dzinējs «Ferrari»» ar FRR ziņām ka tiem pamatā ir lokālais Ferrari dīleris kam «Visticamāk būs dzinējs «Ferrari»» (arī). Pēc maniem aprēķiniem jau 3-ām komandām ir Ferrarri dzinēji (F, Zaubers, Marusja). Vēl divi — tas jau ir Pieci… Vai nebūs formāls pārkāpums vai arī kāds no «tiem diviem» atteiksies??