“Red Bull” netic, ka Sebastiana Fetela nākotne komandā ir apdraudēta tikai tādēļ, ka Adrians Ņūvijs ir nolēmis pamazām atkāpties no Formula 1 projekta.

Pēc Kanādas GP Ņūvis atklāti paziņoja, ka viņš ir vīlies par Formula 1 esošajiem tehniskajiem noteikumiem un vēlas pamest savu pozīciju komandā, uzsākot kādu jaunu projektu. Ņūvijs varētu palikt konsultanta lomā Miltonkeinas komandā un paralēli pievērsties ātrumlaivu vai jahtu konstruēšanai.

Nevar aizmirst, ka Ņūvijs ir uzbūvējis visas Formula 1 mašīnas, ar kurām visas savas uzvaras ir guvis Sebastians Fetels un tehniskā līdera aiziešana varētu likt arī četrkārtējam pasaules čempionam meklēt jaunu mājvietu. Paša Fetela atbilde uz to nebija viennozīmīga.”

“Es domāju, ka mans līgums vēl ir pietiekami ilgstošs,” paziņoja Fetels. “Es tik tālu nedomāju un vairāk raizējos par lietām īstermiņā šobrīd.”

“Adrians uzņemsies komandā citu lomu – viņš pilnībā neaiziet no Formulas 1,” paziņoja komandas vadītājs Kristians Horners. “Viņš pārraudzīs komandu un dos padomus, tas ir lieliski, ka viņš joprojām būs ar mums, jo komandai būs iespēja attīstīties viņa vadībā.”

“Pats Sebastians nekad nerunās ar presi par sava līguma noteikumiem, taču viņš komandā ir guvis milzīgus panākumus,” Fetela situāciju komentēja Horners. “Man nav šaubu, ka viņš paliks komandā vēl daudzus gadus.”

Jau šīs sezonas otrajā pusē “Red Bull” pamazām pāries uz jaunu tehnikā departamenta administrācijas struktūras un darbības pamatprincipu, tomēr Horners paziņoja, ka komandai nav plānu nolīgt augsta līmeņa tehniskos speciālistus, lai aizstātu Ņūvija pozīciju. Pats Adrians Ņūvis turpinās vadīt arī 2015.gada F1 modeļa projektu, kā arī paralēli strādās pie esošā RB10 modeļa uzlabošanas.

1 KOMENTĀRS

  1. nekur jau nav teikts ka no Ņūija jaunā formāta pēkšņi būs sliktāk – cik bieži dzīvē nav ka uzbrūk kāda liksta, tu viņu kā dulls centies risināt un ne vella nesanāk, bet tad notiek kaučkas cits kas aizēno to likstu un vienā jaukā brīdī pār tevi nāk Apskaidrība tad kad vismazāk to gaidi! Tā ka nav ko izsamist, ne jau viens pats Ņūijs ir tas brīnumnūjiņš – tur RB viņam vesela varza padoto ko viņš pats izvēlējies, dresējis, mācījis un ietekmējis kā kumir. Kas reāli notieks Seba nākotni tas ir Dans.

  2. un vēl kas, F1 biznesā jābūt politiski pareizam savos izteicienos presei, tā ka visu to ko Krišjānis Radzenieks tagad klārē arī par 100% nevar ņemt par pillu. Bet cepuri nost viņa priekšā – Viņš Adriānu noturēja, well, uz kādu laiku. Gan drusku tā inčīgi no Adriāna puses tagad kad viņš no ģimenes šķīries, ar jauno poļu draudzeni tomēr neizlēma pārcelties uz kādu laiku uz jaukāku un exotiskāku klimatu par principā paša noteiktu atlīdzību…Laikam jau Krišjānis tomēr ir labākais menedžeris pašlaik F1.