Toto Volfs ir noliedzis informāciju, ka “Mercedes” komanda pārskatāmā nākotnē varētu nolīgt Fernando Alonso.

Pēdējā laikā “Ferrari” problēmas atkal ir pacēlušas jautājumu par Fernando Alonso nākotni un “Mercedes” komanda varētu būt viens no dažiem iespējamiem variantiem spāņa karjeras turpināšanai, tomēr vācu vienība šīs baumas visai ātri noliedza, paziņojot, ka Niko Rosberga līgums jau tuvākā laikā tikšot pagarināts. Turklāt Alonso ienāšana “Mercedes” komandā atkal kopā savestu divus savulaik nesamierināmus komandas biedrus Hamiltonu un Alonso, kuri 2007.gadā “McLaren” sastāvā nodrošināja Formula 1 faniem neazimirstamu sezonu.

Toto Volfs, sarunā ar spāņu žurnālistiem Braklejas fabrikā šonedēļ paziņoja, ka šobrīd Hamiltona un Rosberga sāncensību nevar salīdzināt at Hamiltona un Alonso ‘netīro spēli’ “McLaren” sastāvā 2007.gadā.

“Šeit nebūs tāda konflikta, kā bija starp Alonso un Hamiltonu, jo pretējā gadījumā sekas būs ļoti nopietnas,” paziņoja Volfs. “Mēs ļausim viņiem cīnīties savā starpā tik ilgi, kamēr tā nekļūs par ‘netīru spēli’.

Attiecībā uz Alonso iespējamo pāriešanu uz “Mercedes”, Volfs paziņoja spānis pilnīgi noteikti neuzvilks sudraboto kombinezonu vismaz ‘ne pārskatāmā nākotnē’, jo Rosbegam un Hamiltonam esot ‘ilgtermiņa līgumi’.

“Lai arī Fernando ir viens no labākajiem pilotiem Formulā 1, mums nav plānu mainīt mūsu komandas sastāvu,” paziņoja Volfs.

1 KOMENTĀRS

 1. Katrs tur izsakās ka vēlās. Hamiltons jau arī nav svētulis:) laikam viņš 2007 gadā Alonso enā negribējās atrasties,jo bija vājš.Un tas viņam nepatika.Mercedesi pashi nav sveetulji ( es neko nesaku daudzas komandas ir greekojushas) katraa komanda ir savs milulis:)

  • Man stres nav nokjerts dziivoju briivi,baudu dziiivi. bet tu esi ka sunja nagla paklja:D vel nosauksi mani taa,tad tu maniisi,ka vairs autogrāfus nerakstīsi. Tev tachu patiik izvest cilvēkus no pacietības.Labi ka esmu cilvēks ar pīlnu humoras izjūtu,un kuru ir gruuti nokaitināt. Es par tādiem ka tevi tikai pasmejos!!!!!!!!:D:D

   • ja netresii, tad ko apsaukaajies un bljausties taas desmitiem izsaukuma ziimes raxtot?

    es izteicu savu viedokli par Alonso, savukaart tu izteici man personiigus apvainojumus. tad kuram te sunja nagla dupsii tresii?

   • Es tevi apsaukāju!??!? varbūt tu biji tas kas uzrakstiiji ka saaku tresiit.tad kad uzrakstiiju viedokli par sho tematu. Tu esi liels izaicinājums,un brīnies ka dazhi pat tevi pa pilnu rubli nenjem galvā! kur tu redzi kādu rupju vārdu ka es apsaukātos! Ar tevīm pat mīļais cilvēk nav vērts runāt.

   • “haljava esi tu pats puika. salidzinajumā ar vinja,tu chaliit neesi nekas. un taja 2007 gada bija skaista uzvara sarkanajiem. nu tad ja jūs sakat haljava.tad jau 2008 gadā vairāk titulu bija pelnījis F.Massa:) nevis hamiltons,kas vinja uzvaru uzdavinaaja,taja vardaa saucot Timo Glock!!!!!! /Ka tev tas patīk!!! Ērms tu!”

    taatad, es esmu:
    .) haljava
    .) puika
    .) nekas
    .) un eerms

    tu tieshaam glups esi vai vienkaarshi nesaproti ko runaa?

   • es tavaa vioetaa piebreimzeetu ar shaada veida izrunaashanos. atceries ka Aldis mums abiem dzeltano kartiiti jau pieshkjiira. uzskatu ka kopsh taa laika esmu labojies.

    bet tu gan- tresii peec sarkanaas kartiites.

   • tad nesauc talantīgus pilotus par haljavaam,tad tevi neviens nesauks par haljavu! Pierādi man to ka piloti iegust chempiona titulus uz haljavu. ja tev alonso ir haljava,tad ko man domāt ka shi sporta veida fanam.! Bezjēdzīgi tu runā. tev es noprotu patīk lieli izaicinājumi!

  • Ko vel vēlējos plugja kungs tev teikt,vai KA tevi tur sauc. Visur prese raksta,ka Hamiltons ir apmeklējis Marinello bāzi.visspirms iegadāties 1 000 000 vertībā ferrari ,un plus nejaushi atradies priekshnieka kabinetaa:) lūuk ko raksta ——>(«Своим визитом британский гонщик мог напомнить Ники Лауде и Тото Вольффу, что в Формуле 1 рынок пилотов всегда открыт», – заключает Autosprint.)

 2. nesaprotu tos kas sauc Alonso par haļavšķiku ja paskaitam ka 2007. 2010. un 2012. gadā viņam sezonas pēdējā posmā nedaudz pietrūka lai kļūtu par čempionu. ja būtu nospīdējusi kā jūs te sakāt haļava būtu 5kārtējs čempions 😀