Latvietis Reinis Nitišs ir vadībā pēc pirmajiem diviem kvalifikācijas braucieniem trešajā Pasaules ralijkrosa čempionāta posmā, Norvēģijā.

OlsbergsMSE komandas braucējs Reinis Nitišs uzstādīja ātrāko laiku pirmajā kvalifikācijas braucienā, bet otrajā viņš bija otrais ātrākais, aiz Liama Dorana.

“Mašīna bija perfekta, un rezultāts ir perfekts, bet es neesmu apmierināts ar braukšanu,” stāsta Reinis. “Es pieļāvu vairākas kļūdas šodien. Rītdien es ceru uz braukšanu bez kļūdām un mēģināšu uzvarēt pusfin”alu un arī finālu.”

Dorans uzstādīja ceturto laiku pirmajā kvalifikācijas braucienā, un līdz ar to šonakt kopvērtējumā viņš paliek otrais.

Tomass Heikinens ir trešais pēc abiem kvalfikācijas braucieniem, viņam seko Timurs Timerzjanovs, Antons Marklunds, Timijs Hansens un bijušais WRC čempions Peters Solbergs.

Neveiksmīga trešā posma pirmā diena izvērtās Nitiša komandas biedram, un čempionāta līderim Andreasam Bakerudam. Pirmajā braucienā viņš sagriezās, bet otrajā bija tikai divpadsmitais, līdz ar to viņš Norvēģijas posmā ieņem 21. vietu kopvērtējumā.

Super1600 klasē braucošais Jānis Baumanis pēc pirmajiem diviem braucieniem ir piektais. Pirmajā kvalifikācijas braucienā viņam bija 12. laiks, bet otrajā viņš bija 2. vietā.

Rīt ar 3., 4. kvalifikācijas braucienu, un pusfināliem un finālu turpināsies Pasaules Ralijkrosa čempionāta trešais posms Norvēģijas posms. Pusfinālus un finālu varēsiet vērot VSB kanālā.