“Mercedes” boss Toto Volfs ir paziņojis, ka pēdējā posmā Austrijā cīņā starp abiem vienības pilotiem pastiprinājās spriedze un pietrūka caurspīdīgums savstarpējā komandas sadarbībā.

Pirmo reizi sezonā neviens no “Mercedes” pilotiem nespēja stāties pirmajā starta rindā, bet sacīkstē nācās iesaistīties nopietnā cīņā ar abiem “Williams” pilotiem, lai nodrošinātu kārtējo dubultpanākumu. Volfs uzsvēra, ka fakts, ka “Williams” ar lēnāku formumu spēja kvalificēties priekšā parāda, cik intensīva šobrīd ir Hamiltona uz Rosberga savstarpējā cīņa.

“Mūsu galvenā prioritāte ir ļau abiem pilotiem cīnīties vienam ar otru un mēs nevēlamies iejaukties vai manipulēt,” paziņoja Volfs. “Neskatoties uz to pēc trešā treniņa mēs nebijām labā kondīcijā un atmosfēra nebija kā iepriekšējos posmos, jo pietrūka caurspīdīguma lēmumu pieņemšanas procesā un komandas iekšienē bija jūtama ļoti sīva sāncensība. Mums jānodrošina, lai tas neietekmē vienības attīsību, jo mums jāturpina nodrošināt progress, lai mūsu uzvaras neturpinātos tikai pāris nākamo posmus, bet vēlams pāris nākamās sezonas.”

Volfs paziņoja, ka pats galvenais ir iegrožot Hamiltonu un Rosbergu tā, lai viņi nevēlētos slēpt informāciju par mašīnu un tādejādi neļaut komandai progresēt, jo tas nodrošina viņiem pārsvaru attiecībā vienam pret otru.

“Mēs nevēlamies slēpt to ideālo ātrāko apli līdz pēdējai kvalifikācijas kārtai,” skaidroja Volfs, kuram joprojām pieder 10% daļas arī no “Williams” komandas. “Mums ir jāsaprot, ko varam uzlabot mašīnā un jebkāda situācija ar informācija slēpšanu mums nepalīdz. Es nesaku, ka tieši tas notika Austrijā, tomēr mēs nevēlamies redzēt sava atruma slēpšanu un maskēšanos, pusceļā pārtrauktus apļus laikā, kad mūms jāturpina uzlabot mašīna.”

1 KOMENTĀRS