“Daimler” kompānijas direktors Dīters Zeče ir paziņojis, ka netiks izmantotas komandas pavēles “Mercedes” vienībā, lai noteiktu uzvarētāju titula cīņā starp Luisu Hamiltonu un Niko Rosbergu.

Arī Ungārijas GP laikā “Mercedes” komanda centās iejaukties abu pilotu cīņā un vairākkārt lika Hamiltonam palaist garām Rosbergu, kuram tobrīd bija atšķirīga stratēģija. Hamiltons nepaklausīja pavēlēm un finišā par nieka tiesu atstāja Rosbergu aiz sevis. Galarezultātā arī “Mercedes” vadība atzina, ka pavēle bija kļūda un Hamiltons esot pieņēmis pareizo lēmumu nepaklausot pavēlei.

“Ungārijas sacīkstē tā nebija ārkārtas situācija,” intervijā “Bild am Sonntag” skaidroja Zeče. “Abi tobrīd nebija sāns pie sāna un tāpēc es pilnībā izprotu Luisa lēmumu nesamazināt ātrumu, lai palaistu garām Niko.”

“Daimler” boss uzsvēra, ka tikai ‘ārkārtas situācijās’ komanda plāno iejaukties, bet pārējā laikā starp abiem pieļaujama brīva cīņa.

“”Mercedes” komandā nebūs komandas pavēļu,” paziņoja Zeče. “Es palieku pie šī uzskata. Pilotu spējas un neliela veiksmes deva galarezultātā izšķirs to, kuram būs pārsvars. Tomēr, protams, Hamiltonam un Rosbergam ir jārēķinās, ka viņi nevarēs traucēt viens otram, ja stratēģijas būs atšķirīgas – piemēram divi boksu apmeklējumi pret trim.”

1 KOMENTĀRS