Bijušais “Caterham” komandas pilots Gido van der Garde jau nākamajā sezonā varētu kļūt par “Sauber” vienības pamatsastāva braucēju, ziņo vācu un holandiešu prese.

Tiek ziņots, ka sarunas starp Van der Gardi un Šveices komandu, kuras sastāvā holandietis pilda rezerves pilota pienākumus, norisinājušās veiksmīgi un jau drīzumā esot gaidāms arī oficiāls paziņojums. Turklāt pastāvot pat neliela iespēja, ka Van der Garde “Sauber” sastāvā debitēs vēl šīs sezonas laikā.

“F1LV

Ņemot vērā, ka Adrianam Zutilam un viņa sponsoriem ir radušās grūtības apmaksāt līgumā paredzēto summu, nav izslēgts, ka Zulita vietā vēl pirms sezonas beigām “Sauber” pamatsastāvā parādīsies Gido van der Garde, kuram aiz muguras ir naudīgā “McGregor” kompānija, kuras izpilddirektors Jans-Pols ten Hopens vienlaicīgi ir arī Van der Gardes menedžeris. Jāpatur prātā, ka “Sauber” komanda izjūt pamatīgas problēmas ar finansu līdzekļiem un šobrīd abi komandas piloti ienes vienībā naudu. Ja Zutilam tiešām radušās problēmas ar naudas plūsmas nodrošināšanu, “Sauber” varētu steidzīgi viņu nomainīt ar Van der Gardi, kura atbalstītāji ir gatavi nosegt Šveices komandas rēķinus.

Foto: CaterhamKobajaši nav mierā

Beļģijas GP posmā Kamui Kobajaši “Caterham” sastāvā nomainīja vācietis Andrē Loterers, kura debija sacīkstē theniksu problēmu dēļ gan izrādījās ļoti īsa. Tomēr nav izslēgts, ka nākamajā posmā Moncā “Caterham” sastāvā nebūs ne Kobajaši, ne arī Loterers.

“Kā pilots es nesaprotu šo lēmumus un to nevēlos pieņemt,” par savu nomaiņu paziņoja Kobajaši. “Tomēr es izprotu komandas situāciju. Mēs turpinām runāt ar komandu par nākotni, tomēr pagaidām nav nekādas skaidrības. Lēmums nav manās rokās.”

Spāņu prese raksta, ka jau Moncā Kobajaši “Caterham” sastāvā varētu nomainīt “Red Bull” junioru programmas zvaigzne Karloss Sainss juniors. Ņemot vērā, ka Žana Ērika Verņē vietu “Toro Rosso” komandā “Red Bull” ir atdevuši Maksam Verstapenam, tad šobrīd Karlosa Sainsa iespējas ir ar “Red Bull” gādību un naudu debitēt kādā citā zemākā līmeņa komandā un “Caterham” šķiet ir ļoti piemērota.