Kamui Kobajaši atgriezīsies “Caterham” komandas sastāvā uz Itālijas GP izcīņu, lai gan japānis vienībai bija tikai trešā izvēle uz šo posmu.

Itālijas GP pirmajos treniņos Kobajaši vietā trasē dosies brazīlietis Roberto Meri (attēlā), kurš šogad ir viens no līderiem Formula Renault 3.5 čempionātā, tomēr viņš nebija tiesīgs pilnvērtīgai debijai, jo iztecējis viņa superlicences termiņš. Meri 2011.gadā kļuva par Eiropas F3 čempionu un kvalificējās superlicencei startam F1, tomēr kopš tā laika viņa pavadīja divas sezonas DTM “Mercedes” sastāvā un licences termiņš iztecēja. Tagad Meri tiks pie iespējas izmēģināt F1 mašīnu Itālijas GP treniņos un ļoti iepsējams varētu pilnvērtīgi debitēt “Caterham” sastāvā jau nākamajā posmā Singapūrā.

“F1LV

Tostarp tiek ziņtos, ka “Caterham” sākotnēji Kobajaši vietu arī uz Itālijas GP posmu ir piedāvājuši Andrē Lotereram, kurš vienības sastāvā debitēja Spa, tomēr sacīkstē tehnisku problēmu dēļ netika tālāk par otro apli. Taču vācietis ļoti apdomīgi norādīja, ka viņam kā iesācējam ir nepieciešams viss iespējamais laiks trasē un viņš nevēlas dalīt savu mašīnu ar Roberto Meri pirmajos treniņos un tādēļ nestartēs Itālijā.

Tostarp Kobajaši šobrīd kļuvis par “Caterham” gluži vai rezerves variantu un arī sezonas turpinājumā japānis tiks pie vietas sastāvā tikai, ja tā nebūs atdota kādam no citiem jaunajiem “Caterham” komandas pilotiem.

1 KOMENTĀRS

  1. ‘odobrjams’ Loterera lēmumu.. ko viņš var, bija jau redzams Spa, un sasieties ar tīmu, kurš nepilda savus solījumus, bet grib viskautko, nu laikam nav prāta darbs.

    ‘in meantime’ ‘Internetā stāv rakstīts’, ka Āri Vatanens (tagad FIA starptautiskās ‘rallija komisijas’ pr-ks) esot publiski un oficiāli rekomendējis Todam atcelt Moskovijas F1 Grand Prix. Pagaidām gan nevaru atrast infas pirmavotu, jāatzīst. Droši vien ka ikauņu a-sporta federācijas lapā drīz arī būs, ja tas patiesīnba (Āris arī tur par priekšnieku, bet tālāk par viegli iegaumējamām frāzēm kā Eesti peab olema vaba manas valodas zināšanas nesniedzas)

    Suomi Sisu! rulz (thumbs up)