“Honda” kompānija ir izplatījusi pirmo attēlu ar savu jauno Formula 1 V6 turbodzinēju, kas debitēs čempionātā jau nākamajā sezonā.

Jau Japānas GP laikā F1 žurnālistiem tiks prezentēta īsfilma par jauno dzinēju. Šī filma dos pirmo priekšstatu par jaunā motora attīstības procesu un principiem. Turklāt Suzukas trasē pirmo reizi varēs dzirdēt arī šī morora skaņu.

Nevar aizmirst, ka nākamajā sezonā “Honda” kompānija atgriezīsies Formulā 1 kā dzinēju piegādātājs, apvienojot spēkus ar “McLaren” komandu (pēdējo reizi “McLaren Honda” F1 bija 1992.gadā), bet uz 2016.gadu nav izslēgts variants par vēl kādas komandas apgādi ar motoriem.

Tostarp lielākā ažiotāža “Honda” atgriešanās sakarā ir pilotu sastāvs “McLaren” vienībā jau uz 2015.gada sezonu. Japāņu kompānija nav slēpusi, ka vēlas paša augstākā līmeņa zvaigznes un šobrīd galvenais mērķis ir pārvilināt Fernando Alonso, kurš nav apmierināts ar situāciju “Ferrari” komandā.

Arī esošais “McLaren” pilots Džensons Batons, kurš startēja “Honda” kompānijas komandas sastāvā no 2006. līdz 2008.gadam, ir paziņojis, ka “Honda” pirmajā sezonā būs vajadzīgs pieredzējis pilots, kas spēs attīstīt jauno motoru.

1 KOMENTĀRS

  1. ‘spāņu prese’ ir +/- sinonīms padlaiku terminam ‘armēņu rādio’, bet JA nu tomēr izrādās taisnība – dikti interesanti, kas būs Wo(o)kingā ‘pilots #2’.. neredzu tajā vietā Magnussenu, un {spāņu zelta} dēļ iedot ar celi pa pakaļu šitik daudzsološam jaunēklim, nu kā lai saka – vecums noteikti nenāk viens (ar šo domājot Ronsteru)..