Krievijas GP organizatori vēlas jau 2016.gadā sacīksti Sočos sagatavot norisei diennakts tumšajā laikā, gluži kā Singapūrā. Šos plānus atbalsta arī F1 boss Bernijs Eklstons.

“Apgaismojumu ir iespējams uzstādīs visai operatīvi un visu iespējams sagatavot jau uz nākamo sezonu,” paziņoja Krievijas GP konsultants Ričards Krēgans, kurš pirms tam organizēja Abu Dabi GP gatavošanās procesu. “Infrastruktūra, lai nodrošinātu nepieciešamo elektrības jaudu, jau ir sagatavota. Gaidām tikai lēmumu.”

“Celtnes ap trasi Olimpiskajā ciematā ir fantastikas – tās ir vienas no modernākajām tieši apgaismojuma ziņā,” turpināja Krēgans. “Kad Jūs to redzēsiet tumsā, tas atstās iespaidu. Taču šeit krēslas laiks ir garš atšķirībā no Bahreinas, Singapūras vai Abu Dabi, kas atrodas tuvāk ekvatoram. Mēs gribētu sāk sacīksti krēslā ar vieglu apgaismojumu un pabeigt pilnīgā tumsā ar pilnu apgaismojuma jaudu.”

Lai gan Krievijas GP arī nākamajā gadā ir plānots oktobrī, Krēgans pieļauj, ka varētu notikt maiņa uz maija mēnesi, jo Krievijā tas ir atvaļinājumu laiks.

1 KOMENTĀRS

  1. “Do we support the regime who is masterminding this bloodshed? Or do we say this is not correct?”

    “It would send a message of acceptance if we went to Russia. It would say we condone, effectively, maybe not explicitly, but by our actions we condone what is going on because it is used in propaganda.”

    “It is often said that Formula One should not mix politics and sport, but the Russian regime is already mixing politics and sport in a blatant way, so we have to respond. It is for Bernie and the owners to cancel the race.

    “It is an unprecedented situation since the Second World War, and we have to ask ourselves how history will remember us and what we did or did not do.”

    Ari Vatanen, intervijā The Telegraph 2014. gada 3. septembrī