Indiešu izcelsmes britu miljonāri un brāļi Baljinders Sohi un Sonijs Kaušals risina pārrunas, lai iegādātos “Marussia” komandu, kas ir nonākusi bankrota priekšā.

“Marussia” komanda nedēļas laikā kļuva par otro komandu, kas paziņoja par bankrota procedūras sākšanu un tādejādi kļuva skaidrs, ka ASV GP izcīņā uz starta nestāsies ne “Caterham”, ne arī “Marussia” komandas.

Tomēr “Marussia” gadījumā parādījušies investori, kas gatavi pārpirkt komandu no esošā īpašnieka krievu miljardiera Andreja Čegalova. Baljinders Sohi un Sonijs Kaušals savu bagātību uzkrājuši darbojoties dzels rūdas ieguves industrijā un šobrīd ir likuši galdā 89 miljonus USD vērtu piedāvājumu.

“Mēs esam ļoti tuvu, lai noslēgtu vienošanos,” paziņoja Baljinders Sohi. “Taču vēl jāvienojas par cenu. Esam likuši galā ļoti nopietnu piedāvājumu un tad jau redzēsim, kas notiks.”

Pārrunas turpinās, tomēr tiek ziņots, ka Andrejs Čegalovs vēlas no komandas pārdošanas iegūt 105 miljonus USD, kas nosegtu arī esošos komandas parādus 48 miljonu USD apmērā.

Britu prese ziņo, ka abu brāļu interese par komandas saglabāšanu čempionātā esot ļoti liela. Turklāt jāņem vērā, ka komanda atrodas 9.vietā kopvērtējumā, kas nodrošina gandrīz 65 miljonus USD lielu naudas balvu pēc sezonas izskaņas. Salīdzinājumam pērn “Marussia” finišēja pēdējā vietā un saņēma vien 10 miljonus USD.

1 KOMENTĀRS