Vakar Meksikā tika prezentēts “Force India” jaunā modeļa krāsojums, kamēr pats jaunais modelis VJM08 tiks stādīts priekšā publikai tikai otrajos testos, kas notiks Barselonas trasē. Tomēr pirmie attēli liecina, ka arī “Force India” būs pavisam cita izskata purngals un līdzīgi kā “Williams” tam būs ievērojami saīsināts izvirzījums – tā komandas reaģē uz noteikumu izmaiņām, kuru mērķis bija izskaust neglītos purngalu izvirzījumus. Tomēr pamanāmākās izmaiņas ir tieši mašīnas krāsojumā, kur vairs neredzam zaļo krāsu, bet tā vietā dominē melnā un sudrabotā krāsa, kuru papildina oranži elementi.

Motor Racing - Sahara Force India F1 Team Livery Launch -  Mexico City, Mexico

“F1LV

Bernijs Eklstons ir izteicis šaubas, ka šajā sezonā vispār notiks Vācijas GP, jo šobrīd ir problēmas gan ar Hokenheimas, gan Nirburgringas trasi, ziņo “Reuters”. F1 čempionātā dominē vācu kompānija “Mercedes” un ir vairāki ļoti populāri un veiksmīgi vācu piloti (Fetels, Rosbergs, Hilkenbergs), tomēr Eklstons neizslēdz, ka vāciešiem nāksies iztikt ar posmu Austrijā. Pēc tikšanās ar jaunajiem Nirburgringas īpašniekiem Eklstons bija pesimistisks par iespējām atgriezties šajā trasē, savukārt Hokenheima pērn lika vilties ar ļoti pieticīgo aplemklējumu. Nevar aizmirst, ka šī var būt Eklstona sarunu taktika, lai piespiestu Hokenheimas pārstāvjus parakstīt līgumu un pacelt organizatorisko latiņu.

Šonedēļ parādījušās jaunas ziņas par “Marussia” komandu, kura ļoti iespējams tomēr varētu startēt šīs sezonas čempionātā un to apstiprinājis arī Bernijs Eklstons: “Man bija tikšanās ar cilvēkiem, kas vēlas un var nopirkt “Marussia” un tās ir labas ziņas. “Caterham” komandai es domāju ir ļoti maz izredzes. Varbūt tuvāko 10 dienu laikā spēšu pateikt ko vairāk.” Tiek ziņots, ka slepenais pircējs ir neviens cits, kā Džīns Hāss, kurš plāno ar “Marussia” pārpirkšanu nodrošināt savai komandai sagatavošanās sezonu. Finansiālā ziņā tas “Haas Formula 1 Team” izmaksātu visai maz, jo “Marussia” vienībai pienākas dāsna naudas balva par 9.vietu kopvērtējumā pērn. Turklāt Hāsa dzinēju partneri ir “Ferrari” komanda, kas piegādā motorus arī “Marussia” un itāļu kompānija noteikti atvieglotu noteikumus, uz kuriem Džīna Hāsa vienība saņemtu motorus.

1 KOMENTĀRS

  1. ” veelvieni pelee-tumshie”…
    Hm, izskatās, ka manas pagājušo gadu izteiktās pretenzijas par F-1 neizteiksmīgajām krāsām nav vairs tikai mans viedoklis? Neesmu viens… šķiet arī Lipskis kaut ko tādu izteica.

  2. ‘indīgās čūskas’ motīvs, kādā FIcuki izkrāsojās pagāj’šgada prezentācijā, tas man pie sirds gāja labāk, jāatzīst.

    šitais jaunais stils būtu kkas no ‘wannabee McLaren’ tēmas, methinks. FAIL, īsāk sakot