aruvabene“Ferrari” komandas boss Mauricio Arivabene pēc Austrālijas GP bija apmierināts ar komandas rezultātu, uzslavēja Sebastianu Fetelu, tomēr vienlaicīgi arī neaizmirsa atzīmēt Kimi Raikonena sniegumu. “Sebs, protams, bija ļoti priecīgs pēc finiša, jo piepildījās viņa sapnis – goda pjedestāls “Ferrari” sastāvā. Kas attiecas uz Kimi, tad es uzreiz devos pie viņa un centos visu pārrunāt, jo jācenšas saglabāt abu pilotu motivācija. Viņi kopā ļoti labi strādā un es Kimi atkārtoju neskaitāmas reizes, ka viņš ir kā veseris – katrā aplī iet uz maksimumu un nepārtraukti uzrāda satriecošus apļa laikus. Mums ir divi lieliski piloti, kas kopā strādās uz Konstruktoru kausu. Protams, es aprunājos arī ar mehāniķiem, lai nomierinātu viņus pēc neveiksmīgā Kimi boksu apmeklējuma. Es nevēlējos, lai sākas panika. Es teicu, lai turpina strādāt un koncentrēties, jo tādas lietas mēdz atgadīties. Tagad mūsu mērķi ir mainījušies – esam priekšā “Williams” un “Red Bull”, tāpēc tagad sākam skatīties jau “Mercedes” virzienā – centīsimies samazināt viņu pārsvaru.”

Jau rakstījām par “Renault” nodomiem atgriezties pie savas fabrikas komandas Formulā 1 un šobrīd kompānijas menedžmenta vadītājs Sirils Abitebuls ir devis mājienu, ka runa ir “Toro Rosso” iespējamo pārņemšanu. To apstiprinājis arī “Red Bull“ konsultants Helmuts Marko. “Tā ir taisnība, ka mēs runājam ar “Renault” par cita veida kooperāciju attiecībā uz “Toro Rosso“ komandu,” paziņoja Marko. “Nav izslēgts, ka tās formulas kļūs pilnībā dzeltenas un komanda pāries “Renault” īpašumā.” Pati “Renault” kompānija jau vairākkārt ir izteikusies, ka nesaņem pietiekamu atdevi atpazīstamības jomā no “Red Bull“ un “Toro Rosso” komandām. Tostarp Helmuts Marko pagaidām noliedza, ka pārdošanai izlikta arī “Red Bull“ komanda.

Pēc Austrālijas GP izcīņas Maksa Verstapena tēvs Joss bija ļoti sarūgtināts un emocionāli reaģēja uz dēla izstāšanos dzinēja defekta dēļ. “Es biju ļoti nikns,” paziņoja 43 gadus vecais Verstapens. “Tas varēja būt pasakains stāsts, bet viss tika satriekts pīšļos. “Renault” ir jāstrādā krietni cītīgāk un jāsāk demonstrēt labāki rezultāti – viņu nometnē nav viss kārtībā. Man ir žēl Maksa. Protams, viņš guva pieredzi, taču, ja viņš būtu Formulā 1 debitējis ar citas markas dzinēju, tad jau uzreiz visus pārsteigtu ar savu sniegumu.

1 KOMENTĀRS