“Manor” komanda noliegusi nesen izplatījušās baumas, ka komanda nemaz neesot bijusi gatava piedalīties Malaizijas GP izcīņā ar abām mašīnām, neraugoties uz to, ka Vils Stīvenss trasē nedevās ne kvalifikācijā, ne sacīkstēs. Komanda skaidroja, ka Stīvensa mašīnai bijušas problēmas ar degvielas padeves sistēmu.

Pēc sacīkstēm Malaizijā “Force India” komandas vadītāja vietnieks Bobs Fernlijs asi kritizēja “Manor” komandu, uzskatot, ka komanda nemaz nebija gatava vienlaicīgi izmantot abas mašīnas, bet uz Malaiziju devusies tikai, lai nezaudētu ienākumus, ko tā pelnījusi, pateicoties, “Marussia” iegūtajai 9. vietai konstruktou kausā pagājušajā sezonā.

“F1LV

“Manor” vienības vadītājs Greiems Lovdons uzskata, ka šādi paziņojumi ir pilnīgas muļķības. “Es jums varu apsolīt, ka, ja mēs varētu iekustināt arī otro mašīnu, mēs piedalītos sacīkstēs. Par to nav jautājumu. Un tā kvalificētos sacensībām.”

“Mēs bijām pilnībā apmierināti ar gūto progresu treniņbraucienu laikā. Tā nebija tikai izvizināšanās. Mēs strādājām pie konkrētiem uzdevumiem. Uz kvalifikāciju mums bija plāns izmantot abas mašīnas, un mēs to pašu būtu darījuši arī sacīkstēs.” 

Lovdons arī atzīst, ka, “Manor”, labprāt, būtu piedalījušies arī Austrālijā. “Apskatieties uz Austrālijas GP – kādēļ gan lai mēs negribētu tur piedalīties? Ja mēs spētu novērst problēmas, tad darītu to par katru cenu. Tagad galvenais ir cītīgi strādāt, lai spētu turpināt progresu.”

Pagaidām nav skaidrs, vai Roberto Meri paliks “Manor” sastāvā, jo spānim ir līgums ar World Series by Renault čempionāta komandu “Pons Racing”.