“Williams” komanda paziņojusi, ka neraugoties uz straujo progresu pagājušajā sezonā, komanda 2014. gadu noslēgusi ar zaudējumiem 34,3 miljonu mārciņu apmērā. Tomēr pati vienība savā ziņojumā uzsver, ka satraukumam neesot pamata, jo augstie rezultāti sniegs ievērojami labākas iespējas sponsoru piesaistē, turklāt liela daļa līdzekļu tika iztērēta jauno tehnoloģiju pielāgošanai, kas tuvāko gadu laikā īpaši nemainīsies. Pagājušajā gadā “Williams” ievērojami palielināja savu budžetu, kas palīdzēja konstruktoru vērtējumā gada laikā pakāpties no devītās uz trešo vietu.

Mika HakinensDivkārtējais pasaules čempions Mika Hakinens savā blogā atklājis, ka, neraugoties uz pārliecinošo sezonas sākumu, nav pārliecināts, vai “Ferrari” vajadzētu turpināt sadarbību ar Kimi Raikonenu pēc šīs sezonas. “Šobrīd ir grūti pateikt, vai tas [līguma pagarināšana] būtu pareizs vai nepareizs lēmums. Mēs visi zinām, cik Kimi ir ātrs un talantīgs. Tik pieredzējušam braucējam vajadzētu regulāri rādīt tādu sniegumu kā Bahreinā.” Raikonena tautietis Hakinens arī pieļauj iespēju, ka viņa aizvietotājs “Ferrari” sastāvā varētu būt cits somu braucējs – Valteri Botass. “Ir patīkami redzēt, kā Valteri pat tādos spriedzes brīžos kā cīņā ar Fetelu spēj saglabāt savu braukšanas stilu un uzvarēt cīņu. Tieši šāda veida nervi nepieciešami, lai cīnītos par titulu.”

Foto: Aldis PutniņšŽaks Vilnēvs paziņojis, ka Fernando Alonso, pametot “Ferrari” komandu un pievienojoties “McLaren” vienībai, visticamāk, ir palaidis vējā iespēju iegūt trešo čempiona titulu. “”Ferrari” pamešana noteikti bija kļūdains lēmums. Manuprāt, Alonso šogad cīnītos par titulu ar “Ferrari”. Savukārt, nomainot komandu, viņš ir nogremdējis savu karjeru. Viņš varētu ne tikai vairs negūt čempiona titulus, bet pat uzvaras.” 1997. gada čempionam Vilnēvam ir savs viedoklis arī par “Honda” rūpnīcu. “Es esmu strādājis ar viņiem. Viņu kultūrā viss notiek ļoti lēnām, tādēļ bieži vien līdz reāliem darbiem un lēmumiem nemaz netiek.”

1 KOMENTĀRS

  • Es reiz biju vecā zēna Žaka liels fans, jāatzīst, bet IMHO tagad klāstīt gudrības par lietām, kuras tāpat ir acīmredzamas, ar to nu Žaks ne sev iegūst jaunus fanus, ne jelkādi strādā pie veco noturēšanas..

   Ikurāt kā Žaka songā –

   “Je sais on n’avait pas toujours
   Les quatre pieds sur terre”