“Ferrari” komandas boss Mauricio Arivabene saka, ka 2015. gada formula tika būvēta, lai atbilstu Kimi Raikonena braukšanas stilam. Iepriekšējā sezona, 35 gadus vecajam somam, bija sliktākā karjerā.

Raikonens, kurš 2007. gadā, ar “Ferrari”, izcīnīja čempiona titulu, ar šī gada SF15-T jūtas daudz labāk, un iepriekšējā sacīkstē Bahreinā viņš spēja izcīnīt pirmo pjedestālu kopš 2013. gada Korejas GP.

“Es atceros, tas bija 10. vai 12. decembris, es runāju ar Simoni Restu un Roriju Brainu, un mēs skatījāmies bildi ar mašīnu,” saka Arivabene, “Es jautāju vai jūs varat pārvietot svaru nedaudz uz priekšu? Jo Kimi patīk braukt ar tādu mašīnu, un ar Sebastianu ir līdzīgi. Viņi teica mums vajag 6 mēnešus, un Es teicu, ko jūs varat izdarīt trijos? Viņi teica mums būs jāstrādā dienu un nakti, un es teicu labi, es strādāšu kopā ar jums puiši. Saņematies!”

Bahreinas GP bija pirmā reize, kad Sebastians Fetels zaudēja savam komandas biedram Raikonenam, pēc tam, kad vācietis salauza priekšējo antispārnu. Arivabene esot pārsteigts, par to kā Fetels rīkojās pēc savas kļūdas.

“Sebastians ir fantastiska persona, viņš ir godīgs, un viņš nemeklē nekādus attaisnojumus,” atzīst Arivabene. “Viņš pieļāva kļūdu, bet viņš ir tikai cilvēks. Viņš uzreiz pasaka, ka ir kļūdījies, piemēram, kad izbrauca drošības joslā un salauza priekšējo antispārnu. Es novērtēju to.”

 

1 KOMENTĀRS

      • tā būtu incanta fīča iekš WordPress – rādīt ‘atzīmju licēju’ identitātes (virtuālās, ‘as registered’ šai lapā).

        Ka ir iekš f1.lv sekotāju loka vismaz viens individuums, kurš ‘vērtē’ komentētāju personības un nevis to, ko viņi raksta, tas šķiet acīmredzams.

      • jaa, bet kaadu laiku bij’ miers no miinusu slapinaataaja. laikam trako namaa uz kaadu laiku internets bija atsleegts. es es jau nopriecaajos ka tam ir letaals iemesls.