“Ferrari” komandas prezidents Serhio Marčione stāsta, ka “Ferrari” komanda varēs labāk konkurēt ar “Mercedes” sākot no Itālijas Grand Prix izcīņas.

“Ferrari” komanda šajā sezonā bijusi lielākais “Mercedes” konkurents. Sebastians Fetels un Kimi Raikonens izcīnīja pjedestālus pirmajās sešās sacīkstēs, turklāt Malaizijā Fetels izcīnīja uzvaru.

Neskatoties uz dzinēja uzlabojumiem Kanādas posmā, pēdējās divās sacīkstēs gan nav bijušas veiksmīgākās. Raikonenam gan bija iespēja kāpt uz pjedestāla Kanādā, taču viņš saslīdēja, un Fetelam bija iespēja finišēt 3. vietā Austrijā, taču viņš aizķērās pitstopā.

“Ferrari” konstruktoru kausa kopvērtējumā šobrīd līderiem “Mercedes” zaudē 136 punktus, bet Marčione atzīst, ka iepriekšējie uzlabojumi nebija pēdējie.

“Es domāju, ka jūs redzēsiet, kā mašīna attīstās atlikušās sezonas laikā,” saka Marčione. “Mēs neesam pabeiguši, mašīna kļūs labāka un labāka. Mēs sākam vēlu, kas ir bēdīgi, tāpēc mēs cenšamies atgūt zaudēto. Bet es jūtu, kad mēs sasniegsim Moncu, mēs būsim daudz stiprākās pozīcijās nekā esam visu sezonu līdz šim.”

“Ferrari” F1 komandas boss Mauricio Arivabene saka, ka viņi nesāks koncentrēties uz 2016. gada formulu: “Es nevēlos darīt kā mani priekšgājēji, sakot, ka tagad mēs koncentrējamies uz nākamā gada mašīnu.”

“Mums ir komanda kas strādā pie nākamās sezonas formulas, bet mēs f0kusējamies uz šo sezonu. Mums vienmēr vajag darīt visu, kas ir mūsu spēkos, un ātrāk vai vēlāk mēs spēsim noķert “Mercedes”. Un ne 2020. gadā, bet šogad. Es teicu, ka mēs vēlamies uzvarēt trīs sacīkstēs un es vēl joprojām saku, ka tas ir iespējams.”

1 KOMENTĀRS

  1. … Ferrari un Itālija – šis zemteksts vien jau izsaka visu…. (aklajiem faniem , kas uzķersies uz reklāmas un vairāk pirks biļetes un protams vairāk auditorijas, kas skatīsies šo posmu neklātienē , nu un protams reklāma pašiem Ferrari..) …runāšana ir māksla….runāšana ir bizness…. daudzkārt fani jautā – ,,kamdēļ visi iekšF1 vienmēr tā lielās,, ?? Īpaši starpsezonās….padomājiet ļautiņi, padomājiet…..

  2. Āra kungs, Nervostronga kurss lieti noderēs šādos gadījumos, kad viss sāk besīt ārā 😉 ….kuš, kuš , vai es te konkrēti kādu vārdā pieminēju no klātesošajiem?? šeit konkrēti varbūt neviens neuzķērās (kam es īsti neticu 😀 ) , bet visā pasaulē kāds paprāvs bars uzķersies noteikti….pat kaitinošās reklāmas iedarbojas uz mūsu zemapziņu, kur nu vēl hobijveidīgās, tāka , ja tas nedarbotos, neviens lieki nerunātu… kas ta Tev īsti tur besija?? – tādi cilvēki kā es, vai taisnība, kura kož???..kuš, kuš, nesadauzi monitoru 😀