“McLaren” formula 1 komandas boss Ēriks Buljē stāsta, ka viņa vadītā komanda ir spējīga finišēt uz pjedestāla atlikušās sezonas laikā, ja viņi spēs parādīt visu formulas potenciālu.

“McLaren” komanda, kas kopš šī gada izmanto uz “Honda” dzinējus, pēc pirmajām 9. sacīkstēm, kopvērtējumā ir priekšpēdējā vietā. Komanda šogad ir ieguvusi tikai 5 punktus, un lēnāki par viņiem ir tikai “Manor” vienība.

“F1LV

Šī sezonā “McLaren” iesākās ar lielām problēmām ar jauno “Honda” jaudas agregātu, bet Buljē ir drošs, ka brīdī, kad Japāņu dzinējs varēs parādīt savu pilno potenciālu, Vokingas vienība spēs cīnīties par pjedestāla pozīcijām.

“Es atkārtoju sevi: ja mēs varēsim izmantot visu potenciālu, mēs iespējams varēsim cīnīties par pjedestālu,” Buljē stāsta. “Ja var izmantot MGU-K jaudu taisnēs katru apli, tas dod daudz laika. Šobrīd mēs to nevaram.”

Viņš stāsta, ka “McLaren” un “Honda” vienkārši šobrīd nav pietiekami stipri, bet viņš ir drošs, ka tas ir tikai laika jautājums, kad viņi varēs spert lielu soli uz priekšu.

“Mēs vienkārši neesam gatavi, mēs šobrīd nedarām pietiekami labu darbu, bet mēs zinām, ka mūsu mašīnai ir milzīgs potenciāls. Dodiet mums laiku. Brīdī, kad atrisināsim izturības problēmas, mēs veiksim ievērojamus soļus uz priekšu.”

“Mēs zinām, ka mūsu mašīnām ir nevis desmitdaļu, bet sekunžu potenciāls, kas var tikt izmantots.”

12 KOMENTĀRI

  1. Nekas nav neiespējams. Ja visa puzle salīmējas, tad ar tik augsta kaluma pilotiem tas ir diezgan reāli. Alonso to diezgan viegli var paveikt pat ar mašīnu, kas citu pilotu rokās knapi punktos tiktu. Batons toties ar stabilitāti, līdzīgi kā šogad Monako. Mierīgi brauca, neiekūlās nepatikšanās un punkti kabatā!

  2. Bikjerniekos notiks world RX posms!!!! 🙂 vo tas ir kautkas pozitiivs.

    nepaies ne dekaade iekams tas pasaakums buus lielaaks un populaaraaks par WRC. un LV jau buus aizsitusi savu vietinju.

    incanti, kuru Bikjernieku asfalta posmu vinji izmantos jaunajai trasei?