Luiss Hamiltons paziņojis, ka gatavs uzvaru Brazīlijā veltīt savam bērnības elkam Airtonam Sennam, kuru Hamiltons šosezon panācis visos svarīgākajos statistikas rādītājos (uzvaras, tituli, GP skaits). Interlagosa ir vienīgā trase F1 kalendārā, kur Hamiltons vēl nav uzvarējis (ja neskaita tās, kur braucis tikai 1 reizi). Taču Hamiltons ir optimistisks, piemetinot, ka arī Sennam vajadzēja 8 mēģinājumus, lai izcīnītu uzvaru savās mājās. Trīskārtējais pasaules čempions atzīst, ka tieši Sennas faktors padara Brazīlijas GP atmosfēru tādu, kāda tā nav sastopama nekur citur. 2008. gadā Hamiltons Interlagosā nodrošināja savu pirmo titulu, pēdējā līkumā apdzenot Timo Gloku un liedzot titulu iegūt Felipem Masam.

Tikmēr pats Felipe Masa pievienojies Kimi Raikonena viedoklim, ka sacīkšu nedēļas nogalei nepieciešamas izmaiņas, atzīstot, ka Raikonena piedāvātais divu dienu formāts esot krietni vien aizraujošāks. “Man ar to nebūtu problēmu, jo piektdienās parasti tāpat nekas nenotiek, it īpaši, ja ir slikti laikapstākļi.” “Williams” braucējs uzskata, ka sestdiena varētu tikt veltīta testiem un kvalifikācijai, kamēr svētdienā izmaiņas nenotiktu, ja neskaita sestdienas, kad laikapstākļi neļauj aizvadīt kvalifikāciju kā tas bija šogad Ostinā.

“F1LV

41 gada vecumā autosporta karjerai punktu pielicis austriešu braucējs Aleksandrs Vurcs, kurš 1996. un 2009. gadā kļuva par Lemānas 24 stundu čempionu, bet no 1997. līdz 2007. gadam ar pārtraukumiem brauca F1, pārstāvot “Benetton”, “McLaren” un “Williams” komandas, savā veiksmīgākajā sezonā 1998. gadā izcīnot 8. vietu. Vurcs, kurš pēdējos 4 gadus startēja WEC “Toyota” komandas sastāvā, kopš 2014. gada ir F1 braucēju asociācijas prezidents.

[socialpoll id=”2308396″]